Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

marse
10. jún 2008

mywiel mne ostava uz len par poslednych dni, ak neporodim do buduceho tyzdna tak mi porod dr. uz vyvola 🙂

montinka
10. jún 2008

ja sa bojim akurat toho zasivania neviem preco. ahoj marse a ty ako?

mywiel
10. jún 2008

Ved mne mozno tiez ostavaju 2 tyzdne mozno mesiac uvidime ako sa babo rozhodne, este musim dobalit tasku lebo mi chyba este par veci, ale zatial dake velke kontrakcie nemam a som stale zavreta, mozno tu budem strasit este koncom jula... 🙂

marse
10. jún 2008

monti to je uz to najmenej 🙂

mywiel
10. jún 2008

No ja to sitie nechcem, preto chcem rodit do vody, radsej nech sa trosku prirodzene roztrhnem to sa lepsie hoji, lebo kamosku blbo zasili a mala rok problemy sexovat... 😒

mywiel
10. jún 2008

Monti a stale nevies ci holka ci chlapec ci uz ani neskusas vediet a budes mat prekvapko? 😉

montinka
10. jún 2008

hm len u nas vraj nastrihavaju zakazdym. no marse to dufam. ja som zvedava co mi povie doki vo stvrtok na poradni.

marse
10. jún 2008

kedze som stale viac a viac otvorena tak dr. chce predist problemom a vyuzit to ked som v pohode a to uz budem v 38tt takze pohodka a celkom sa aj tesim

mywiel
10. jún 2008

38t je uz donosene tehu, takze to mas dobre a prvy krat si tiez mala sekciu?

montinka
10. jún 2008

myw neviem ja som to ani moc vediet nechcela a tak bude prekvapko. ale super ma bavi ako vsetci naokolo tipuju co to bude.😀 marse a to ked si otvorena to ta nenechaju v nemocke?

marse
10. jún 2008

mywiel ja nejdem sekciou, vyvola mi normalne klasicky porod, ja by som ani CR velmi nechcela rodit, aj Viki isla normalne ale tiez ju vyvolavali 🙂

marse
10. jún 2008

montinka ja som uz bola koli tomu v nemocke, ale kedze pri tom nemam bolesti tak ma tam nedrzali, s otvorenim takto ku koncu uz nic neurobis,

mywiel
10. jún 2008

Spravne marse.... 😉 😵

montinka
10. jún 2008

n tak somzvedava co mi povedia vo stvrtok. teraz by mi mali robit ten test na streptokoka vsak, dufam ze ho nemam

mywiel
10. jún 2008

Moja mala je od 5 mesiaca dole hlavickou, len dufam, ze nebudem prenasat, ze sa narodi ked ma nechcela by som aby mi vyvolavali ale niekedy nemas na vyber, som zvedava ci to bude blizenec, rak alebo lev. 😀

montinka
10. jún 2008

hm mywiel uvidis.

mywiel
10. jún 2008

Monti dufam, ze ani ja mava ho vraj 60% tehotnych zien a potom treba antibiotika pri porode, to tiez nechceeeem... ☹

montinka
10. jún 2008

no vsak som to pred chvilkou citala. no uvidim. tebe uz robili ten test?

mywiel
10. jún 2008

Nie mne ho budu asi robit na buduci tyzdnen neviem nic mi nepovedali len to ze budu merat kontrakcie pocas 45 min. a kontrolovat pritom aj srdiecko baba, ale krv mi beru casto aj meraju tlak, to sa robi asi vyterom tak sa na to spytam.

montinka
10. jún 2008

ano vyterom

mywiel
10. jún 2008

Tento vikend zacinam s masazou hradze no som zvedava ako to zvladnem... 😀

marse
10. jún 2008

ja ten streptokok nastastie nemam, test dopadol negativne tak to ma velmi tesi. Drzim palxceky baby. Ideme sa s Viki naobedovat, majte sa krasne a davajte si pozor. pekny dnik 🙂

mywiel
10. jún 2008

Pa marse. 🙂

montinka
10. jún 2008

ahoj marse a dobru chut.

mywiel
10. jún 2008

Kupili sme auto pre babo s odsuvacimi dverami, aby sa mi lahko vyberala detska sedacka mozes mrknut na album... 😉

montinka
10. jún 2008

no dobre auto a ake velke aj moj drahy chce take nejake no uvidime. idem aj ja jest tak ahoj a pekny den

mywiel
10. jún 2008

5 dverove, 7 miestne 😉 ja som chcela s odsuvacimi dverami. Dobru chut. 🙂

lucka0122
10. jún 2008

ahojte tehulky mi sme s poradne uz doma pred 2 tyzdnami sme mali 4000g a dnes uz 4700g uz ho nevladzme pomaly ani nosit....a vy ako?

mien
10. jún 2008

ahojte Damianko sa narodil 5.6.2008 sekciou dnes sme prišli domov malý mal 3530 a 50

lucka0122
10. jún 2008

mien gratulujeme .....a drzime palceky aby ste boli zdravucky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre