Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

jarka70
2. apr 2008

dobre ranko 🙂
jej sandri aka pekna zmena 🙂 ja som tiez ostrihana aj melir som vcera este hodila 🙂
ved musime byt pekne aj ked pojdeme do tej nemocnici 🙂

jarka70
2. apr 2008

sandri ved uz mam aj narok na bolenie bruska nie?ve uz kludne a spokojne moze prist lukinko na svet ak by nahodou 🙂

daniela84
2. apr 2008

Dobre ranko vsetkym, tak aj ja sa chystam dneska ku kadernikovi ale ja sa idem len fabirt lebo v sobotu ideme na jednu oslavu, tak aby som bola tip top.
Ale dufam, ze to neskonci pri kratkych vlasoch, lebo manzela by asi rachlo dost ze som zmenila farbu, ale ta sa mu paci, vcera mi ju vyberal.

jarka70
2. apr 2008

tak ja som sa dala tiez na kratko ako sandrika mala som vlasy po plecia a teraz mam kratke.
mna tiezdnes zase boli brucho ako pri mrche tak som sa uvelebila na fit loptu a pokusam sa nej skackat .

sandrika
autor
2. apr 2008

Ahoj Jarka veď práve musíme byť pekné
Ďakujem za pochvaluja som si bola na hodinku ľahnúť
jaruš ja chcem vydržať ešťe 7 dní do 38 tt a potom mi je to už jedno navyše ma včera naši nakazili boli tu s chripkou tak som veľmi chorá takže teraz rosdiť by nebolo bohviečo, ale prešlo mi to po tých tabletkách čo beriem a ty ako ? Ešťe bolká?

dididi30
2. apr 2008

dobre ranko...jarka tak ty este tu?? bolesti este nemas??
sandri, veru daleko si to dotiahla 😉

jarka70
2. apr 2008

ahoj didi este som tu zajtra idem ku svojej doktorke tak uvidime co povie .mala by som uz ist do nemocnice ale este to neni iste na sto percent.ale bolesti mam len akosi furt rovnake.

sandri tak to ti nazavidim skoro sa vyliec lebo to nieje bohvieco ist do nemocky aj s obycajnou nadchou 😢 a este s nou rodit..

lucka0122
2. apr 2008

dobre ranko ako ste sa vyspinkali?mna celu noc chrbat bolel ale zato zahami dala pokoj aspon raz....teraz idem prat a daky kolac upiect....

sandrika
autor
2. apr 2008

Ahoj didi táram sa po iných témach 😀
jarka veď práve a to mám teplotu a kašlík, ale už mi je lepšia dala som si medík a čajík
Ahoj luci ja klasicky ako posledný týždeň od 23,00 len do 4,00 hod, malý tak vyvádzal, ale mne sa od 4-tej tak či tak nedá spať

lucka0122
2. apr 2008

sandri ty uz mozes aj rodit lukymu sa uz nic nemoze stat

sandrika
autor
2. apr 2008

luci 😉 , ale ajradčšej v 38 tt

lucka0122
2. apr 2008

boze nic sa mi nece ani pracku som este nezapla ano kolac neni....neviem neviem ci daco dnes urobim

sandrika
autor
2. apr 2008

ani mne sa nič nechce takže nejdem robiť nič 😀

lucka0122
2. apr 2008

a zajtra zas vstavat ideme na kontrolu....som zvedava....

sandrika
autor
2. apr 2008

aj ja idem ale až na 9,00 hod

lucka0122
2. apr 2008

sandri chodis k bielikovi?a tam sa objednava?

sandrika
autor
2. apr 2008

Ja za nímk chodímpo známosti....neviem či sa objednáva hejon mi ide spraviť sono a na pôrodnej sále CTG či mám kontrakcie

lucka0122
2. apr 2008

jaj tak drzim palce.....potom napis sms vsak cislo mas....idem daco robit....lebo ked dlho sedi tak ma tlaci

sandrika
autor
2. apr 2008

chojkaj ja si pôjdem tiež ľahnúť

lucka0122
2. apr 2008

uz som tu...len puding som spravila...mam novu foto s bruskom...ale zda sa mi ze uz dako nerastieme....

daniela84
2. apr 2008

lucka narastlo ti brusko to sa ti len zda ze nie, ja si tiez myslim ze uz mi nerastie iba na veciach vidim ze ano, ja som uz od kadernicky doma a dala som varit obed, a este by sm cela zehlit a prat, ale ci sa k tomu dostanem netusim :D

sandrika
autor
2. apr 2008

určite narástlo to tomoje je proti tvojmu pidi bruško

lucka0122
2. apr 2008

no mne sa to asi iba zda ze nie

jastericka
2. apr 2008

ahojte

sandri, ďakujem za opýtanie, teplotu mám zvýšenú 37.1 a dnes presne ako ty, bolesti ako pri mrške, v podbrušku a kríže ma hrozne bolia, zajtra idem do poradne, tak uvidím či sa už aspoň otváram...

dala som bruško do albumu, tak kuknite, napísala som tam 39. týždeň, lebo nikdy neviem ako sa to ráta, keď teraz som 38+4, to je 39.týždeň, nie?

lucka: aj vy krásne rastiete, vidno rozdiel a poriadny 😉

to len mi už nevnímame či nám narástlo či kleslo...lebo sa furt obzeráme 😀 , ale iní to na nás vidia

sandrika
autor
2. apr 2008

jasterička ja som mala sexík s mužom , ale dával si pozor na tie potvorky spermie a od vtedy už 35 min ma zase bolípodbruško ajkríže azdá sa mi že som sa pootvorila o kusviac ajja idem zajtra na kontrolu, ale či sa otváram to nezistím lebo jaidem na CTG a sono.

jarka70
2. apr 2008

ja uz neviem ako en sexik chuti 😠 mna tam vsetko boli takze z toho nic. 😠
ja dnes tiez nejak trpim nebude to tym tlakom ?

sandrika
autor
2. apr 2008

Kde ste všetky?

aviril
2. apr 2008

Ahojte. Čo je to sex? 😀 Ja už ale dva mesiace nič, doki zakázal. Inak, vás nebolia lonové kosti? Mňa strašne, hlavne keď sa v noci idem obrátiť na druhú stranu, akoby mi niekto kladivom buchol.

sandrika
autor
2. apr 2008

jarka neviem,ale že by bolelo podbruško z tlaku 😀
aviril mna našťastie kosti nie...

jarka70
2. apr 2008

mna to boli od 6mesiaca trpim jak pes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre