V ktorom mesiaci najviac cítiť pohyby bábätka?

lenagawel
3. máj 2022

Ahojte som 28tt a pohyby citim len ked lezim a nie su to ziadne extremne silne kopance ani nic podobne skor len take stuchanie tak ma zaujima ze ci to este len pride 🙈

petamich
3. máj 2022

pride 🙂 bude mat menej a menej miesta a bude to davat najavo aj ked zalezi aj od toho ako je velke, ulozene, kde mas placentu ale pride

lenuska9999
3. máj 2022

@lenagawel ja som v 30tt a už cítim poriadne. Hlavne keď si tak fajne kopne a mňa zabolí močový mechúr 😀

leuska1991
3. máj 2022

@lenagawel intezivne pohyby od 26tyzdna a trva to 33+1. Ale naozaj zalezi ako lezi,kde je placenta...netreba mat strach😉

x_mery_x
3. máj 2022

Ja som cele tehu ho necitila skoro vobec, len ked som so lahla trosku, takze neviem co su to kopance co zeny furt opisuju jak ich to boli a kricia hhaha :D ja som mala placentu vpredu, tak mozno preto

euka210
3. máj 2022

@lenagawel jooj, pockaj do 9m a ked bude futbalista, tak kopne i do zaludka, ci vypuci ruku nohu...mna to az bolelo...to aj manzel videl tie pohyby.

jaskolka
4. máj 2022

V posledných mesiacoch a týždňoch to bude ozaj intenzivne, lebo už bude mať malo miesta. To už aj vidieť budeš, ako cez kožu sa "vypučuje" 😉

selena_luna
4. máj 2022

A kde mas placentu? Ak je vpredu budes ich citit tlmene. Ja tak od 30 tt citim.viac pohyby, lebo babo zosilnelo. Kamaratka ale davno predtym citila silne kopance do rebier , placenta vzadu.

lenagawel
autor
4. máj 2022

@selena_luna neviem mne vzdy len povedali ze vsetko vyzera byt v poriadku ale nic o polohe placenty a podobne 🤷🏻‍♀️ Ale pred chvilou sa mi brucho uplne tak vydulo a mala sa zacala dost hmyrit tak si to uzivam 🙈

selena_luna
4. máj 2022

@lenagawel skus mrknut tehotensku knizku ci to tam.mas uz zaznacene. Alebo ak mas vysledky z velkeho morfa. Niekedy si vravim ze je dobre mat tu placentu vpredu lebo krpana mi nikdy nedala taku silnu ranu ako kamoskin malu ustedril jej 🙂 ma to aj vyhody

nikapuggioni
5. máj 2022

Ja som neustále pohyby cítila od 20 týždňa až do dňa pôrodu. Moja malička bola a aj teraz je dosť hyperaktivna 😀 neobsedi ani sekundu.
Od 34 týždňa to bol už extrém keďže mala malicko miesta. Velmi rada si dávala nožičky medzi moje rebrá co bolo dosť nepríjemné ci kopala do mojho plneho žalúdka som myslela ze sa vytlačí von cez usta 😅🤣 alebo keď hlavičkou narážala do môjho mechúra 😅 no davala mi dosť najavo že už aj ona je 🥰

zuzkaemmka17
28. máj 2022

Ja som v 32tt a teraz to poriadne cítiť 🙂 aj som čítala, že v tomto období je to najintenzívnejšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre