Výraznejšia náplň črevných klučiek?

dida888
20. sep 2018

Dobrý deň mamičky, som v 38tt+6d a dnes mi robili usg prietoky a ci mam dostatok plodovej vody. No Dr. Mi povedala ze maličký ma výraznejšiu náplň črev. Kluciek nestretli ste sa s tým niektorá? Bolo všetko v poriadku na koniec? Bojím sa trosku, keď som sa opýtala lekárky na to odpovedala mi ze mi nevie viac povedať, ze uvidíme po pôrode. Ďakujem za každú radu pekný den

noonna
27. sep 2018

@dida888 ahoj ahoj, nie som si ista ci ide o to iste, ale nasej malickej na sone tiez spozorovali "rozsirene crievko". Povedali nam, ze je to stale v norme a nemame sa obavat. Je to len sirsie ako su bezne zvyknuti na sone vidiet. Kazdopdane potom pozorovala hlavne crevne pohyby, ci sa strava bude posuvat - to je vraj dolezitejsie. A toto fungovalo dobre.
Myslim, ze do porodu s tym nevedia nic robit.
Vela stastia!

dida888
autor
27. sep 2018

@noonna ahoj ďakujem pekne verím a dúfam ze to dopadne dobre. Lebo som sa na to pýtala viacerých Dr a nevedeli mi nič n povedať, vraj ani diagnóza nie je napísaná len tak v skratke. Ale ďakujem pekne za radu

bublinka7891
15. okt 2018

Aj nám povedali že hrubé crievko je trochu zväčšené..že sa možno len napila viac vody...že to nevyzerá na nejaký problém ale že je trochu výraznejšie...tak dúfam že to nebude nic vážne..lebo keď človek číta na nete tie scenáre tak až sa boji..kedy máte termín?
@dida888
@noonna

dida888
autor
15. okt 2018

@bublinka7891 my uz to mame za sebou a mame zdravého 2 tyzdnoveho chlapceka.. Strašne ma vtedy vystrašili ale po pôrode mi nič neoznamili zeby niečo bolo, bol zdravý a v poriadku. Takže myslíte pozitívne všetko dopadne dobre😊

bublinka7891
16. okt 2018

@dida888 konečne nejaká dobrá správa...😘 aj to nejak odsledovali nejaké vyšetrenia či ste len odsledovali stolicu?

dida888
autor
16. okt 2018

@bublinka7891 nie nič. Oni mi sami povedali, že všetko zistia po pôrode. No a neviem síce aké robia vyšetrenia po pôrode ale pravdepodobne všetko keď aj mozocek, obličky atď tak určite aj crievka pozrú. Ale pýtali sa ma ci kaka a Pisa a hovorím ze áno bez problémov. Zbytočne ma vystrasili. Vraveli ze aj tak by nič ne vyriešili keď je v brušku. Pravdepodobne ich mal len plne a nevyprazdnene. Ale som rada ze to tak dopadlo 😘 u vás to bude rovnako verím v to

noonna
26. okt 2018

@bublinka7891
@dida888
Ahojte baby, nasa malicka uz ma tiez dva tyzdne a zdrava ako buk. Teda nikto nam nic neoznamil po narodeni a to jej robili vsetky mozne vysetrenia. Budem drzat palce a verit, ze vsetko bude ok aj u vas 🙂

dida888
autor
26. okt 2018

@noonna ahoj my máme v sobotu 4 týždne a tiež nám nič nepovedali takže rovnako pevné verím ze všetko v poriadku😊 držím palce nech sú naše bábätka zdravé 😊

bublinka7891
26. okt 2018

@dida888 ďakujem baby...dúfam že aj u nás to bude tak..keď ani dr nejak nestresoval...

dida888
autor
26. okt 2018

@bublinka7891 určite bude treba veriť😊 a nemysliet na to... Ani u nás Dr nestresovala a to bola top Dr skúsená a dlhoročná a ostatných co som sa pytala ta vôbec nemali poňatia co to je alebo co by to mohlo byt. Takže kľud nemysliet na to a uvidíte všetko dobre dopadne 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre