Užívali ste Aktiferin compositum a magne B6?

bibinka100
1. jún 2013

Ahojte 🙂 uzivala niektora z vas v
tehotenstve aktiferin compositum a
magneB6? ake s tym mate
skusenosti? lebo mne sa strasne toci
hlava..moze to byt sposobene
niektorym z tych liekov, co myslite?

moni244
1. jún 2013

@bibinka100 neviem či to je z tých liekov, ale mne sa tiež strašne točila hlava, lebo som mala nízky tlak, nižší, než som bežne mávala pred otehotnením a mne doktorka odporučila aspoň kávu denne

bibinka100
autor
1. jún 2013

ja mam praveze tlak vyssi ale to magneB6 mi asi nerobi dobre ☹

katkamario
1. jún 2013

Ja som užívala Aktiferin až ku koncu- z toho ma zapekalo 😉
A magnetom som užívala zozaciatku proti krcom...
Hlava sa ti krúti pravdepodobne z tlaku. Nemáš teraz nižší ?

toluf
1. jún 2013

Ja som brala v prvom trimestri magne b6, ale bez problemov. Hlava sa ti moze tocit aj z tohto pocasia co je teraz vonku - hlavne je potrebné vela pit a ak máš moznosť, tak si zmeraj tlak aj mimo návštevy u svojho doktora - aby si vedele, či ti náhodou nekolíše.

aristka
1. jún 2013

užívala som ho pri všetkých tehotenstvách,z neho sa ti hlava netočí,točí sa ti z toho,že si anemická a sleduj si tlak,kedže ho máš vyšší

lulubelka
1. jún 2013

ahojky. aj ja som užívala aktiferin takmer celé tehotenstvo kedze som cakala dvojicky, tak az do konca a hlava sa mi netocila, to bude asi niecim inym ako tymito liekmi - lebo to je v podstate len zelezo ...

martato
4. jún 2013

aj my sme mali problemy s bolestami hlavy, unavou, nakolko je to tretie tehotenstvo za 4roky a k tomu po dvoch cisarskych, vykaslala som sa na vsetky lieky, a akoze vitaminy a pouzivam produkty bylinne OKG a citim sa fajn a sme uz v 30.tyzdni a vsetko ok a dokonca sa podarilo otehotniet 9mesiacov po druhom cisaraku ..v druhom tehotenstve som brala magne b6, feretab zelezo a tehotenske vitaminy dost drahe, uz ani neeviem ako sa volaju a maly ma akurat atopicky ekzem.. tak som si povedala, kaslem na taketo umele vitaminy

achesa
4. jún 2013

mne aktiferin robí strášne zle. Ale sestička mi poradila trstinovú melasu. Obsahuje veľmi veľa minerálov, veľa železa a hlavne využiteľnosť je omnoho vyššia ako z tabletky, kde sa vstrebáva len 10%. Okrem toho je to čistá príroda. http://lesk.cas.sk/clanok/6107/prirodny-zazrak-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre