Používame cookies. Viac informácií tu. OK
titla
7. mar 2019

Ja chodí do Gravitfit na pilates pre tehotné a som zatiaľ spokojná. Lektorka je pôrodná asistentka, takže sa človek dozvie popri cvičení aj veľa zaujímavých informácií o tehotenstve a pôrode. Dosť mi to pomáha pri bolestiach chrbta. Pilates som cvičila už niekoľko rovov pred tehotenstvo, preto táto voľba a síce zďaleka to nie je kondične tak náročné ako klasický pilates, ale úplne mi to stačí🙂
Tak síce brucho ešte nemáš, ale to dieťa tam už je takže s ním pri cvičení aj treba počítať😅

wena
7. mar 2019

Ahoj, ja chodím do Gravifit na cvičenie pre tehotné, akurát som skončila jeden kurz (5 cvičení) a plánujem aj pokračovať. Lektorka je tiež pôrodná asistentka, takže dá sa jej aj hocičo opýtať pri cvičení. Priestory sú tiež pekné, cvičí sa aj s rôznymi pomôckami (fit lopty, činky, atď.), majú komplet všetko vybavenie ako karimatky, vankúše... Majú tam aj vodu a malé občerstvenie (ovocie, niečo sladké) čo si každý môže zobrať. Je to ale trochu drahšie 9€/ jedna lekcia. Tie ďalšie štúdia nepoznám.
Chodím aj na gravid jogu, ale to už inde a jogu tiež odporúčam, je to úplne super.

binderka
22. mar 2019

Precvicujem v Miracle štúdiu fitlopty, kurzy sú mesačné,čiže raz do týždňa. Dá sa prísť na jeden vstup a vyskúšať, samozrejme ak je daný kurz volny. Môžeš začať od 2 trimestra. Cvičíme s rôznymi pomockami. Potrebuješ len pohodlné oblečenie, všetko ostatné máme. Prídi vyskúšať v utorok o 18:10,teraz je voľné miesto, teším sa

Tu začni písať odpoveď...

Odošli