Joga a cvičenie pre tehotné v Bratislave

kerstina
7. mar 2019

Ahojte,

zacala som treti mesiac a rada by som sa zacala hybat, aby som sa dobre citila 🙂 (cely druhy mesiac mi to lekar neodporucal) .

Vela som uz pogooglila, rada by som vsak osobne odporucania, napriklad na BellyKick, Jogazdravo, Gravifit a podobne. Maju vsade iba cele kurzy, alebo ste sa niektore objednavali aj zvlast na kazdu hodinu?

Ps: bolo mi zvlastne, ze mi este nie je vidiet brucho a uz sa mam hlasit na gravid cvicenia a jogy :D ale u lekara povedali, ze je to ok 🙂

titla
7. mar 2019

Ja chodí do Gravitfit na pilates pre tehotné a som zatiaľ spokojná. Lektorka je pôrodná asistentka, takže sa človek dozvie popri cvičení aj veľa zaujímavých informácií o tehotenstve a pôrode. Dosť mi to pomáha pri bolestiach chrbta. Pilates som cvičila už niekoľko rovov pred tehotenstvo, preto táto voľba a síce zďaleka to nie je kondične tak náročné ako klasický pilates, ale úplne mi to stačí🙂
Tak síce brucho ešte nemáš, ale to dieťa tam už je takže s ním pri cvičení aj treba počítať😅

wena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
binderka
22. mar 2019

Precvicujem v Miracle štúdiu fitlopty, kurzy sú mesačné,čiže raz do týždňa. Dá sa prísť na jeden vstup a vyskúšať, samozrejme ak je daný kurz volny. Môžeš začať od 2 trimestra. Cvičíme s rôznymi pomockami. Potrebuješ len pohodlné oblečenie, všetko ostatné máme. Prídi vyskúšať v utorok o 18:10,teraz je voľné miesto, teším sa

salonka22
22. nov 2019

Ahoj, kam si nakoniec chodila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre