Koncert v 22. týždni

21. dec 2023

Ahojte, prosim neukamenujte ma, viem ze sa nazory lisia ako asi na vsetko, som prvorodicka, velmi vytuzene babatko, preto som opatrna a radsej si vsetko zistujem. Sli by ste v 22. tyzdni na koncert? Dostali sme listky na imt smile vianocny koncert. Moze taky hluk nejako skodit babatku? Dakujem.

janai1
21. dec 2023

Nie, neublíži...

tamta
21. dec 2023

Hluk určite nie. Ja by som sa skôr bála, ze ochoriem alebo v dave ma niekto nechtiac udrie do brucha..

pribinak
21. dec 2023

Kľud chod. Neviem ako by toto mohlo bábätku uškodiť.

vkatush
21. dec 2023

Ja som bola tiež okolo 22tt na festivale, rovno pod pódiom.
Malý mi kopal v bruchu ako šialený a zostalo mu to, hneď, ako ide nejaká hudba, pustí všetko a ide tancovať 😂
Inak v pohode. Jediná vec, poslednú skupinu som už fyzicky nezvládala, šla som si sadnúť von, kým partia sa ešte zabávala. Ale tak bolo to do druhej ráno 😁

veklipo
21. dec 2023

Ja som bola v 38tt. Manžel veľmi chcel ist na obľúbenú skupinu a nemal s kým. Zobrala som si vankúš, sadla na lavičku a počúvala som. Ľudia okolo boli veľmi ohľaduplní.
Dodnes mame z toho srandu a krásne spomienky.

viestta
21. dec 2023

My sme chodili na hokej aj na koncerty. Nevidim dovod preco by zena mala v tehotenstve prestat zit

janulka155
21. dec 2023

Kľudne chod ja som som celé leto chodila na koncerty tehotná a v pohodicke dokonca som bola týždeň pred termínom na koncerte a zvládla som úplne naparadu 😂

nyphadora
21. dec 2023

Jasnee chod

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevesh
21. dec 2023

Ublizit neublizi- ale priprav sa, ze si koncert kvoli babu mozno neuzijes a mozno budes musiet aj konecert opustit. Toto sa stalo mne pri prvom- isla som a tie zvuky babu nerobili dobre- dobre ze mi brucho nevykoplo, velmi sa krutilo a mne bolo po 20minutach tak neprijemne, ze som musela ist von a uz som sa ani nevratila. Takze chod, vyskusaj, uzi si to a ak sa nebude dat....nic sa nedeje, pojdes na dalsi koncert, ked bude babo vacsie...🙃🙃🙃

nelca84
21. dec 2023

Asi si nikdy nebola na ziadnom festivale, inak by si sa nepytala 🙈 vsade plno tehotnych, aj vo vysokom stadiu tehotenstva...

nairia
21. dec 2023

ja som bola v 32tt na festivale 🤣 babatku to neublizi urcite, len moze byt aktivnejsie. ale urcite na co treba dat pozor je nejaky vacsi dav a tak. tomu som sa ja vyhybala, vacsinou som postavala obdalec a ani rovno pod reprakmi ci podiom som sa nepohybovala. na tvojom mieste by som isla a uzila si to 😉

nikpa
21. dec 2023

Imt smile nie je Rammstein, teda žiadna divočina. Kľudne by som išla, hluk určite nevadí.

stellarstar
21. dec 2023

A v čom by ten hluk škodil?

autor
21. dec 2023

Ďakujem za komentare zienky, nie nie som teda festivalovy typ, takze nemam toho vela takeho odziteho😃 Na koncert teda ideme a tesim sa 🙂
Listky mame na sedenie, takze ziadny strkajuci ludia a podobne.

saxana000
21. dec 2023

Ja som sa tak nejak vydavala hudba hulaka a ja skalala do rana v 12kilovych satach...nic mu nebude

beata_k
21. dec 2023

Nesla by som. Ublizit mu neublizi, ale vsetko pocuje. A citi vibracie. Bez moznosti uniku od toho vsetkeho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre