Maminky motorkárky a tehuľkovanie

bodkajp
13. máj 2015

Ahojte, pevne verím, že tu nájdem aj iné maminy/tehuľky ktoré majú radi motorky. Nevedela som nájsť vhodnejšiu "kategóriu" kde tento môj príspevok zaradiť, snáď si nájde tých správnych ľudí. Ako som tehotná sedela som na moto len raz, určite nechcem ohroziť bábo no dve kolesá mi neskutočne chýbajú... 🙂 Potešia ma postrehy a skúsenosti iných - nielen ako ste to mali v tehotenstve ale aj kedy ste sa na motorku znova vrátili. 🙂

slavkatimea
13. máj 2015

Ahoj no ja som na moto nesadla od kedy mi bolo potvrdené tehotenstvo a viem co to je za sebazapretie akurát teraz keď začala Sezóna! No netreba nič riskovať treba byť už zodpovedný a chrániť svoje telíčko ako chrám 😉

mrsulka
29. jún 2015

Ahoj 🙂 ja som predala moju ešte pred svadbou pretože som chcela silnejšiu a potom som hovorila že radšej bábo. Keď sa nám nedarilo "hneď na prvú šupu" a už som stratila aj trpezlivosť, sme si povedali že ideme kúpiť silnejšiu... 😀 ale keď som vyskúšala moju vysnívanú klepala som jak začiatočníka, strašne som sa bála a sme ju nekúpili že si to ešte rozmyslím... týždeň na to som objavila krásne // 🙂
Manžel veľmi málo jazdí, strašne nám to chýba ale viac sa teším z potomka 🙂

bodkajp
autor
2. júl 2015

No zo začiatku keď mi nebolo ani zle ani bruško ani nič, len som vedela že som tehotná, veru mala som aj slzy na krajíčku keď som videla moju polovičku nasadať na moto a moja zostala sama v garáži... Sama na prázdnej ceste by som sa nebála ani teraz, ale okolie neovplyním, takže neriskujem. No už teraz mám vybavené stráženie malinkej na budúci rok aby sme si mohli ísť s manželom zajazdiť 🙂

dominikaviki
7. júl 2015

Caute ja mam rok a pol rocnu dcerku ') ale konecne som wi spravila papiere . Viete poradit niaky klub alebo baby s ktorymi si vybehnem zajazdit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre