Svadba na úrade v 7. mesiaci tehotenstva

janak468
30. dec 2017

Ahojte,
v Marci chystáme s priateľom svadbu na úrade. V tom case budem v 7.mesiaci a netusim co si mam obliect ake saty a hlavne kde najst taketo saty. Planovali sme svadbu na leto, lenze babatenko nas prekvapilo skor, tak to chcem stihnut kym sa narodi, cize do Maja 2018. Prosim žienky poradte alebo napiste svoje skusenosti ak ste mali takuto alebo podobnu svadbu s bruskom a na urade. Ako ste riesili saty? ak mate foto mozte to sem dat pre inspiraciu. 😉

pribinak
30. dec 2017

Sesternica sa vydávala tiez v 7mes., normalne mala saty zo salónu, biele.
Dnes najdes aj saty pre tehotné. Mali taky strih do A. Pod prsiami to mala uz vsetko voľne.

tamara263
30. dec 2017

@janak468 ahoj ja som bola v piatom mesiaci , kupila som si saty c.38 az 42 a mamina mi ich upravila tak aby som sa do nich zmestila ☺nakoniec sa z nich usili saty pre dceru na priimanie ☺je vela moznosti ako byt nevestou ,,original" vsetko sa da upravit a prispôsobit ☺prajem abyto bol ten tvoj najkrajsi den ☺

basska_b
30. dec 2017

Ja som sa vydávala ešte pred tehotenstvom, ale potrebovala som potom spoločenské šaty veľkosti L (inak nosím M) a začiatkom 8. mesiaca som sa ešte do nich zmestila, hoci mali vzadu zips, inak sa kupujú pre tehotné s gumou, tie sú veľmi pohodlné 🙂 určite je dosť tehotných nevestičiek, šiat bude dosť ma výber

dhlinkova
30. dec 2017

Klasické šaty zo salónu, bola som síce iba v 5. mesiaci, ale bruško som už mala celkom slušné.
Ak si vyberieš správne šaty, tak Ti bruško zamaskuje.

wind123
30. dec 2017

Kludne si mozes zohnat nieco na styl malych kratkych ciernych koktejlok, ale v bielej alebo kremovej farbe a na to sako rovnakej farby, vyuzijes aj po svadbe, vyzera to dobre a brusko v tom nevadi ak je trochu pruznejsia latka, ja som to tak mala a vydavala som sa v tiez marci na urade v 6. mesiaci...pravdu povediac prislo mi naozaj zbytocne riesit velku bielu haraburdu kvoli tym 15 minutam "obradu" na urade a urcite som sa v tom citila ovela prijemnejsie a aspon trochu sexi😉

babatkoo
30. dec 2017

@janak468 ja som mala tiez iba na urade a kupovala som si cierne cipkovane vecerne saty s bielou spodnickou ktora presvitala cez cipku. A bolo mi uplne jedno ze nie su biele. Pre tych 15 minut slavu na urade mi bohate stacili

mufka1
30. dec 2017

Ahoj tak my sme mali na urade a mala som dlhe spolocenske saty elasticke a svadbu sme mali 15.3. a dcerka sa narodila peesne 40 tt a to 6.4 .:0)

slavinocka16
30. dec 2017

Ja som sa tiež v6.mes vydávala.. Kúpila som si šaty z bonprixu. Boli biele, dlhé čipkované. 3/4rukáv a vzadu bola trocha dlhšia vlečka. Mala som k nim aj saténový kabátik a okolo rukávov a fazónky bola kozušinka.. Dobre som sa v nich cítila. Určite odporúčam.

slavinocka16
30. dec 2017
zuzka102
30. dec 2017

Ja som sa vydavala v 7. mes. teh. (vlani v novembri) a pamatam si na to zhananie vhodnych svad. siat. 😀 Obehala som niekolko salonov, poskusala si dost siat, no v ziadnych klasickych svad. satach som sa necitila pohodlne, stale ma cosi dakde ominalo (alebo ako to povedat). Nakoniec som natrafila na jednu znacku, kt. ma svad. saty (alebo aj ine saty) vyslovene pre tehotne a tie boli uplne perfektne! 👍 Su cele z elastickej cipky, ziadne zapinanie, snurovacky, gombiky. Pre mna boli pekne, jemne, elegantne. 🙂 Saty som kupila (a vlastne by som ich aj predala, lebo mi uz len lezia v skrini) a tiez cipkovane rukavicky, a k tomu som mala pozicane bolerko s 3/4 rukavom a predlzeny kozusok. Mozem ti poslat fotky do IP.

jatva
31. dec 2017

Vydavala som sa v osmom a mala som cervene saty. Bolo to iba so svedkami, tak som neriesila... ale tehotenskych sa da najst dost.

nivea777
31. dec 2017

Vydávala som sa v januári v 8mesiaci..Mala som kúpené dlhé šaty svadobné,také jednoduchšie ale stačili.Brucho v nich nebolo vidno a tancovala som do rána do 3

mala_katie
31. dec 2017

Vydávala, som sa v 35tt v marci.. Ale nebolo nejak speci chladno.. Dala som to v spoločenských šatách.. Boli skrátené na mieru, keďže boli dlhé.. Vzadu sú na gumicku, takže vcelku dosť priposobitelne.. Cítila som sa v nich super.. Ináč ešte ich mam, ak sa páčia, mozme sa aj dohodnúť na predaji 😉

mala_katie
31. dec 2017
pocahontas88
31. dec 2017

mala som svadbu na začiatku . mesiaca, kúpila som si také nesvadobné šaty biele, ale boli také trblietky tam, slávnostnejšie pôsobili,také voľné na bruško

majusqa77
31. dec 2017

@janak468 zbehni do svadobneho salonu fany . Urcite si vyberies 🙂

kvetakinderko
31. dec 2017

Ja som sa vydávala tento rok v 31tt, vo februári, mala som tie šaty naľavo s rukávmi zo salónu Giovanna v Bratislave, špecializujú sa na tehotné, majú pre ne celú kolekciu a majiteľka úžasná, ústretová, vie co robí, upravia aj ťažko upravíteľné na mieru, aby nikde nič netlačilo, odporúčam všetkými desiatimi 👍

mattkapd
31. dec 2017

Ja som sa vydávala tiež s bruškom. .šaty som mala normálne svadobné. .oni mi ich V salóne rovno upravili aby netlačili na brušku A aby boli krásne

koriblik
31. dec 2017

Ja som sa v 4tom mesiaci a uz som bola celkom " faj" kupila som si saty, take krajkove smotankove, mali sme len na urade... viac foto mam v albume, alebo bazariku 🙂

viki01
31. dec 2017

vydavala som sa v 8. mesiaci tehotenstva, saty som si dala usit mojej krajcirke, velmi jendnoduche dlhe lilavej farby s bielou serpou cez brusko 🙂 ❤

ludkka0407
31. dec 2017

Ja som sa vydavala v osmom mesiaci v januari a mala som saty z hmka,v prirodnej bielej tehotenske a k tomu bielu pelerinu😊boli v pohode,sice ja som bola dobry sudok😁

manika77
31. dec 2017

Ja som sa vydaval mesiac pred porodom mala som letne saty co boli prestrihnute pod prsiami. Nosim ich doteraz velkost S a teda nebola som chuda tehulka ale tie prestruhnute pod prsiami su uplne volne tak to je natom super

weddinglove7
6. máj 2021

@mala_katie dobrý deň, ak by boli šatky ešte aktuálne, napísali by ste mi prosím o nich viac info? Mala by som záujem 🙂 ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre