Tehotenská masáž

tinushka13
11. mar 2014

Tehuľky, mamičky... zaujímalo by ma, či ste počas tehotenstva využívali tehotenské masáže. Prípadne na aké masáže ste chodili a kam - niekomu kto má je zameraný na tehu masáže či takému všeobecnému masérovi? AKo často ste chodili na masáž? Ako ste sa cítili pred ňou (ťažkosti), počas a po nej? Pomáhala vám uvoľniť sa?

bubelko
11. mar 2014

@tinushka13 v prvom tehu som chodila pravidelne. masirovala ma pani, mala na to taku specistolicku - bolo to super. pani mala certifikat na tehu-masaze. pri druhom som uz nechodila, nemala som v okoli masera, ktory by to praktizoval, skoda...
chodila som bezdovodne - nemala som ziadne problemy. pocas masaze a po nej som sa citila svkelo 😉

mkosutova
11. mar 2014

Ja som tiez chodila pocas celeho tehotenstva na masaze. Bolo to super 🙂 . Chodila som k maserke v ziline ktora ma na to certifikat a mozem len a len doporucit. Najma v poslednom trimestri kedze to bolo v lete a dost mi puchli nohy mi tieto masaze velmi pomahali. Ku komcu som chodila uz kazdy tyzden. 🙂

zabka79
11. mar 2014

@tinushka13 ja sa teraz v tehotenstve bojím ísť na masáž, inak na masáže chodím roky ale nepoznám osobne žiadneho maséra ktorý by sa venoval tehotným a nechcem to riskovať že sa dostanem do rúk nejakého babráka...ale masáž mi veľmi chýba ☹

purplelife
11. mar 2014

Ja som bola na masazi chrbta v 7.alebo 8.mesiaci, uz neviem presne. Bola som u mojej maserky, nema certifikaty na tehotne zeny. Namiesto v lahu ma masirovala v sede a nemasirovala mi oblast krizov. Bolo to super 🙂 .

barbishkamiracle
13. mar 2014

@zabka79 a
hoj,pridi na masaz k nam 🙂. Mame skusenost s tehulkami viac ako 9 rokov a masaze pre tehotne robia u nas iba fyzioterapeutky. Odporucam, budes spokojna.

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/barbis...

zabka79
13. mar 2014

@barbishkamiracle a kde to sídlite? 😎

barbishkamiracle
13. mar 2014

@zabka79 Dunajska 31 BA, je to ako je CK Bubo,my sme na 2.posch. ;)

barbishkamiracle
13. mar 2014

@tinushka13 Masaze by mal robit odbornik, ktory ma skusenosti s tehotnymi a presne pozna zasady masirovania tehotnych.

zabka79
13. mar 2014

@barbishkamiracle určite budem nad tým uvažovať, lebo som ako zbitý pes 😀

tetadada
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vendelincok
22. júl 2015

@mkosutova ahoj, ku komu si chodila v ziline?

barborka9
22. júl 2015

chodievam na masaz "head and shoulders" pravidelne, tuto masaz spravia aj tehotnym. Na specialnej tehotenskej som bola len raz, bolo to uzasne! Je to uplne ina masaz ako normalna. Najprv masirovala polku tela, kym som lezala na boku a obimala vankus, potom druhu stranu.
Tuto masaz robia len do 7. mesiaca tehotenstva, takze som sa uz bala na nu ist a volila som opat "head and shoulders", ktoru robia v sede, v kresle a idu max po lopatky

mkosutova
22. júl 2015

vendelincok k pani majtanovej https://www.facebook.com/mrelax.masaznysalon?fr... mozem len a len odporucat. 🙂 🙂 🙂 🙂

luciaros
31. júl 2015
maximma
23. nov 2015

tehotenská masaz pod vedenim fyzioterapeutky v rodinnom centre Rozpravka v ziline. Zaroven aj cvicenia pre tehulky kazdy utorok a stvrtok od 17:00 do 17:50 🙂

micka511
4. jan 2016

Dievčatá a V Nitre mi viete niečo poradiť? 😊 dakujeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre