V ktorom mesiaci tehotenstva ste začali prať, žehliť oblečenie a skladali postieľku?

16. aug 2023

V ktorom mesiaci tehotenstva ste začali prať žehliť oblečenie pre bábätká skladali postieľku a tak celkovo ste boli nachystané do nemocnice a na príchod bábätka ?

deti95060810
16. aug 2023

kupovať veci 2 týždne pred narodením, a postieľku manž. kúpil v deň príchodu z nemocnice... 🙂
máš plné obchody, kúpiš kedy chceš...

martinka13
16. aug 2023

38.tt

rebrambora
16. aug 2023

Den pred terminom.

jj298
16. aug 2023

Akoze to sa musis pytat? Neni to jedno?

diewcatqoo
16. aug 2023

V 9. mesiaci

gabika128
16. aug 2023

5 týždňov pred termínom som mala skoro všetko kúpené, opraté a nachystané aj s taškou do pôrodnice. Ja som tie posledné týždne aj tak vôbec nevládala takže som rada, že som si veci a všetko chystala postupne.

kacena4
16. aug 2023

dolezite je ci chces kupovat priamo v obchodoch (kde su nehorazne ceny, na to ze to babatko bude mat oblecene 2-4 mes) alebo ti staci aj pouzite z bazara...
ja som rodila prve predcasne a tak som nemala pripravene nic, ale ze uplne nic, pri druhom som si uz dala pozor a hoci tiez bola skor, uz som mala nakupene a pripravene vsetko, takze je to vysoko individualne. pri 3tom som si priebezne kupovaa z bazarov to co sa mi pacilo od cca 6m a rovno som si to aj oprala, ozehlila a nachystala len to nemusim robit v 38tt s velkym bruchom

zmrzlinka2021
16. aug 2023

Tyzden pred terminom operes, za dva dni uschne. Zehlit - to som nerobila, este si ublizim 😉

kristinka92
16. aug 2023

pri prvom tehotenstve hneď ako som sa dozvedela pohlavie som chytila nákupnú horúčku 😂 tasky zbalené asi od 6/7mesiaca. pri druhom som iba čo to dokúpila v 8mesiaci, postielku dá dokopy muž keď budeme v porodnici, tasky do pôrodnice som začala baliť v 9.mesiaci že keby náhodou to prišlo skôr nech neskacem poplašená, oprala som veci asi tiež na začiatku 9.mesiaca, ale ani jednému dietatu som veci nezehlila

jaga18
16. aug 2023

V 36tt som z dlhej chvíle na materskej skladala postieľku a prala pripravené vecičky. Tiež som hackovala deky do kočíka 😄 Dopredu som nič nekupovala, mala som od kamarátok toho viac než dosť pre začiatok. Jedine do pôrodnice veci, plienky a pod. som kupovala od nástupu na materskú

miadi
16. aug 2023

Nezehlila som nikdy susicka stači. Postielku som zmontovala v 9m zbytocne nikdy v nej nespali 🤣

basulaak
16. aug 2023

V 34.tt som mala vsetko vyprane, pozehlene, poukladane a pripravene. Porod bol 40+0. Cista pohodicka tym padom😉

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
titla
16. aug 2023

Ja som mala skoro vsetko - postielku, kocik, oblecenie - po sestrinych detoch a od kamosiek. Doma som to mala cca od 7mesiaca - ako mi kto co poslal/doniesol, ale veci som si zacala postupne triedit a chystat az po 34tt ked som nastupila na MD. Tasku do porodnice som zbalila myslim v 36tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre