Vianočná Praha v 6. mesiaci

29. sep 2023

Ahojte,
je tu niekto taký, kto absolvoval cestu na takéto trhy v 6 - 7 mesiaci tehotenstva...viem, že to záleží od aktuálnej situácie v danom mesiaci, ale či sa to dá zvládnuť v pohode 🙂 (chceme si zajednať ubytko, cesta by bola buď autom alebo vlakom potom uvidíme...
diky za rady

pribinak
29. sep 2023

Úplne v pohode

bolarazjedna
29. sep 2023

A prečo nie? Ja v tom žiadny problém nevidím... Akurát by som zvolila také ubytko, ktoré sa dá do poslednej chvíle zrušiť bez storno poplatku, pre prípad choroby alebo nepredvidatelnej komplikácie.

martinka13
29. sep 2023

Do Prahy by som šla úplne v pohode

nikpa
29. sep 2023

Presne, záleží to od aktuálnej situácie. Nikto nevie či v 6.mesiaci nebudes musiet lezat v nemocnici alebo nepriberies tak, že sa ti bude zle dýchať a nebudeš vládať prejsť ani 100m alebo či budeš fit a plná energie. Za normálnych okolností 6.mesiac nie je žiadna tragédia a mala by si byť v pohode na takýto výlet. No v tehotenstve sa môže situácia zmeniť zo dňa na deň, ubytko by som teda hľadala s bezplatným stornom keby náhodou niečo ale inak by som sa tešila na výlet 🙂

deedol
29. sep 2023

kludne, len tam bude strasne plno 🙂

kornelies
29. sep 2023

Prve tehotenstvo, vsak? Uplne do pohody chod, ved tehotenstvo nie je choroba. Ked budes druhykrat tehotna, tak budes zvladat s bruskom aj vysokohorsku turistiku. Prvorodene dieta ti nedovoli oddychovat. 🙂

kvetinka1918
9. okt 2023

Úplne v poriadku ja som v 28tt a minulý týždeň sme šli do Nemecka autom ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre