IVF Apríl 2019

nika849
30. mar 2019

Ahojte ktoré z vás idú v Apríli na IVF? 🙂

weja07
3. apr 2019

Ahojte,ja som dnes začala prvými injekciami do brucha. Tohto sa bojím od začiatku procesu a prišiel dnes Deň D. Nakoniec sme to s manželom zvládli, aj keď sme si na pomoc museli zavolať susedu sestričku nech nám to predvedie 😄 si pomyslite aký som strachoprt 😂 ale fakt sa bojím veľmi ihiel a striekačiek 😱 Tak uvidíme zajtra ako to zvládneme sami dvaja 😉 Všetkým nám držím palce 👊 a prajem veľa šťastia a zdravia nech sa nám splnia naše túžby a sny 😍

nika849
autor
3. apr 2019

@weja07 ja tiež do MT ale do Iscare tak ti držím palce aby si to dobre znášala 🙂 ja som prvé injekcie znášala dobre ale dneska sme už dve naraz pichali a ta druha bola hrozna ☹

weja07
3. apr 2019

@nika849 ďakujem, podobne držím palce 😘Počula som ze ten Iscare si viac chvália ako Helios, neviem, spokojná si? Koľko tam už chodíte? A tieto posledné injekcie štípu? Kto Ti to pichá? Sama? Kedy Ti vychádza odber?

nika849
autor
4. apr 2019

@weja07 ja som v Iscare spokojná všetci sú tam taky milý 🙂 cenovo neviem ako to je oproti Helios manžel našiel toto tak sme nič iné ani nehľadali 🙂 no chodíme tam už od októbra 2018.No ja som mala najskôr Gonal ten bol v pohode a od včera sa ktomu pichá už aj Orgalutran to je horšie mňa to stipalo a potom asi hodinu bolelo celú brucho z toho. Uvidíme co bude dneska 🙂 a pichá mi to manžel ja som sa to bála sama :-/ zajtra idem na ďalšie sono a pravdepodobne v pondelok odber 🙂

lilkim1
4. apr 2019

Ahojte tak dnešná kontrola dopadla celkom dobre som len 10 DC... Keďže som dlho nebola v centre tak mi brali krv na hormóny a v pondelok mam ďalšiu kontrolu a už budem vedieť aj dátum vkladu dúfam ze to dopadne dobre......

predvedrev
4. apr 2019

@lilkim1 drzim palce aby ano ;)

nika849
autor
4. apr 2019

@lilkim1 taktiež držím palce 🙂

lilkim1
4. apr 2019

Ďakujem dievčatá 😊😘

daniela2022
4. apr 2019

Ahojte 😊 ja som bola včera na odbere. Je to naše druhé IVF. Držím nám všetkým ✊✊✊✊💞

weja07
4. apr 2019

@nika849 tak to už máš "pár injekcií" za sebou 👏 super. My sme už chodili pred tromi rokmi,tiež do Heliosu tak sme zostali tu. Teraz mám práve druhý deň injekcie, pichol mi to manžel v pohode, ja som si spravila riasu na bruchu aby mohol použiť obe ruky 😊 tak zajtra máš sono, daj vedieť koľko vajíčok máš 😊 držím palce 👊 🙏 🙏

weja07
4. apr 2019

@lilkim1 držím palce 👊 🙏

lilkim1
4. apr 2019

@weja07 ďakujem 😊 aj tebe držím silno palce 🙏😘

lilkim1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
weja07
4. apr 2019

@lilkim1 Ďakujeme 💋

lilkim1
4. apr 2019

@weja07 toto je tvoje druhé ivf??

weja07
4. apr 2019

@lilkim1 prvé IVF.
2 krát IUI neúspešne

weja07
4. apr 2019

@lilkim1 a Tvoje prvé? Či?

lilkim1
4. apr 2019

@weja07 aj my máme prvé ivf ET aj KET neúspešne teraz ideme po posledného mrazacika ale už mám obavy z toho ze budem musieť ísť do druhého ivf.....

weja07
4. apr 2019

@lilkim1 Neboj, musíme si veriť a veríme že to vynde 🙏 posledný statočný čaká na transfer 💜

lilkim1
4. apr 2019

@weja07
Mam zmiešané pocity hádam ma to prejde 😜 vraví sa ze do tretice všetko dobré tak hádam to tak aj bude 🤗😉

weja07
4. apr 2019

@lilkim1 treba veriť 💜 do ktorého centra chodíš?

lilkim1
4. apr 2019

@weja07
Chodím do gyncare v kosichiach a ty??

weja07
4. apr 2019

@lilkim1 ja do Heliosu do MT. Aký máte problém,keď ste išli do IVF.ak sa môžem opýtať?

lilkim1
4. apr 2019

@weja07
O centre kde chodíš som počula sáme pozitíva.... My sme sa snažili prirodzene 3 roky a nakoniec sme zistili ze manžel má málo spermií preto nás poslali do centra..... Vy mate aký problém?

weja07
4. apr 2019

@lilkim1 my sme tam už boli pred 3 rokmi na IUI. Sme spokojní, sú tam všetci veľmi milí a ústretoví. Uvidíme ako dopadne odber a kolko budeme mať.
Ja mam PCO, anovulacia, laparka OK. Muž malo pohyblivých spermií, 4krat stimulovane vaječníky a plánované pohlavné styky. 5 rokov snaženia.

lilkim1
4. apr 2019

@weja07
Ufff tak aj ty máš toho poriadne veľa za sebou.... Veľmi ti to prajem a silno ti budem držať palceky ✊✊🙏❤️

nika849
autor
4. apr 2019

@weja07 hej už sa teším keď bude po nich 🙂 ďakujem a jasne budem písať ako som dopadla 🙂 🙂 🙂

daniela2022
5. apr 2019

Ahojte dievčatá bola tu niektorá z vás ktorá mala nábeh na ohss?

nika849
autor
5. apr 2019

@daniela2022 ahoj u mňa to predpokladajú... Preto pôjdu všetko mrazit a vklad až o mesiac

daniela2022
5. apr 2019

@nika849 a ty máš teraz stimuláciu alebo ako? Ja som bola na odbere v stredu mala som 22 vajíčok z toho 18 sa podarilo oplodnit ale dali mi injekcie tabeltylky lebo sa boja ohss

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre