12tt a stále chorá

majkamarek123
28. jan 2019

Ahojte neviem už čo si mam dať alebo zjest aby som bola ok.. začalo to obyčajnou nádchou ktorá trvalá tyžden.. tak sa mi spravili 3 herpesy na pere a teraz znova nádcha.. a k tomu škriabanie hrdla a začinajuci kašel. Pijem čaj s citronom a medom (nič nove) beriem 2deň sirup stopkašeľ a septilen na hrdlo. Čo si mam dať aby mi to už konečne prešlo?+ ked si namaham chrbát či už dlho zamätam alebo som často zohýnam strašne ma.boli kostrč alebo neviem aka kosť tam pri tom je tá bolesť mi vráža do pravej strany.. pracujem ešte ako predavačka vo veľkoobchode. Ďakujem za rady

kahanikova
28. jan 2019

@majkamarek123 skús zázvor 🙂

majkamarek123
autor
28. jan 2019

@kahanikova zázvor sa veľmi v tehu nesmie nie?

kahanikova
28. jan 2019

@majkamarek123 odporúčajú ho aj na ranné nevoľnosti z mojej skúsenosti viem že môže 🙂

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majkamarek123
autor
28. jan 2019

@kuravesele s tou PN je to trocha komplikovanejšie.. jednou kvoli mojej skušobnej ktora o tyžden konči a druha vec že riešime hypoteku.. musim nejak vydržať.. potom automaticky idem na PN a neriešim

juliet86
28. jan 2019

@majkamarek123 nuz telo ti dava najavo ze mas vypnut a oddychovat. zialbohu. orechodit choroby v tehotenstve je ako je.... skus mimo prace upkne macimalne oddychovat. skus cibulovy sirup. jest domaci slovensky cesnak a pripadne si cibulu nakrajat k posteli na noc a dat si ju do ponoziek. drzim palce.

danula.ch
28. jan 2019

@majkamarek123 kolostrum by nepomohlo? Pre malé deti je na imunitu skvelé, mám aj na sebe vyskusane

majusska202
29. jan 2019

Ja som sa takto cítila nejak v 6 mesiaci mesiac a pól som sa preliecovala doktor mi nič nechcel dať ale zas bez antibiotík sa to nezaobišlo... Choď k doktorovi a pýtaj si crp krv a všetky tieto veci ja som mala nakoniec zápal aj bacila

majkamarek123
autor
29. jan 2019

Krv mi v piatok doktor bral na tie ich veci..Myslíte ze keby tam bol nejaký zápal ukáže to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre