Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

2 čiarky na teste a výtok

permanentka
13. jan 2016

Vcera som si urobila test a objavili sa 2 ciarky....dnes ta ciarka bola este silnejsia 🙂 ale...vecer sme mali sex a na vreckovke po nom som zbadala nie bielu vreckovku ale taku dohneda, moze to znamenat nieco zle? ci to je normalne? nechcem ist este ku gynekologicke, nakolko este mi ani kramy nemeškaju, az o tzden by som ich mala dostat.poradte prosim

bobulazelena
13. jan 2016

Vela zien mava po oplodneni este menstruaciu, pripadne v case menstruacie spinenie. Myslim ze to nie nic neobvykle a znepokojujuce.

slniecko35
13. jan 2016

@permanentka neboj je to v pohode🙂 hnedy vytok je stara krv a najcastejsie je to koli zahniezdeniu vajicka. Ak by si aj mala po sexe trochu cervenej krvi moze to byt uplne normalne.

permanentka
autor
13. jan 2016

@bobulazelena aha dobre dakujem, lebo som v tom novacik, sice hladam na nete ako hladam, ale radsej sa spytam. dakujem bobulazelena 🙂

permanentka
autor
13. jan 2016

@slniecko35 ach super dakujem. uz mi hned napadalo ci to nie je potrat ci co. ale to uz je asi paranoja 🙂 dakujem!

zdena12345
13. jan 2016

@permanentka nehnevaj sa ale ja ta zas trosku vystrasim. hnede znamena ze ide o starsiu krv, cize uz si vo vnutri zakrvacala. moze to byt mierne pri uhniezdovani ale moze ist aj krvacanie, ktore narusilo uhniezdovanie, vytvoril sa hematom.... asi by som isla na sono pre istotu. ja sama som 2 x lezala v nemocnici s hematomom v 6 a tusim 10 tyzdni. pozri si este aj temy hematom a krvacanie v rannych stadiach tehotenstva. sono ti neublizi a lepsie je mat istotu

permanentka
autor
13. jan 2016

@zdena12345 ale nevadi ze mozem byt len v nejakom 2.tyzdni? to uz mam ist ku gynekologovi? nemam pockat na vymeskanire kramov aspon?

zdena12345
13. jan 2016

@permanentka ak uz vies ze si tehotna tak si tak minimalne vo 4-6 tyzdni- pocita sa to od zaciatku
predchazdzajucej menstruacie a k doktorovi mozes ist. skor by si ani nevedela zistit ze si tehotna az zhruba v obdobi ocakavanej dalsej menstruacie. velmi skor to tie testy ani neukazu. inak normalne sa chodi k tomu mojmu v 7-8 ze aby uz naisto videl i srdiecko ale ked som zacala spinit tak som isla. mne to prvy krat urobilo tak ze len trosicku na toaletaku a to som mala po fizickej namahe. lahla som si na zvysok dna a na druhy den rano som sa bola prebenut so psom a uz to islo aj do cerstvej krvi a letela som rovno do nemocnice a hned ma tam nechali.

bobulazelena
13. jan 2016

@permanentka Osobne aspon ja som taky tip, ze ked neviem,tak normalne zavolam na gyndu, vyoytam si lekara k telefonu a opytam sa, ci je potrebne vysetrenie. Takto aspon viem, ze nic nezanedbam a ani tam zbytocne nechodim, pokial to netreba. Takze ja by som si v pripade neistoty zavolala a uz doktor povie ci je vysetrenie potrebne, alebo mas pockat.

babydesire
13. jan 2016

@permanentka to uz tak skoro ti test ukazal? A nie ducha ale rovno zretelnu ciarku??!! Zrejme si tehotna dlhsie a predchadzajuci menzes bol "omylom" (niektore zeny mali ms aj ked uz boli tehu) hnedy vytok nieje dobre znamenie,,moze to byt zahniezdenie ale ak mam pravdu a ty si uz vo vyssom tyzdni je mozne ze je to predzvest potratu (tyzden pred mojim potratom - MA,som mala malu slabohnedu skvrnku,o tyzden slabucke krvacanie,dietatko vraj v poriadku no o tri dni mu uz nebilo srdiecko -MA, a musela som podstupit kyretaz)...rafsej chod ihned k lekarovi,,ak bude protestovat ze az ked budes v 6tt ked uvidi sj srdiecko vysvetli mu situaciu,alebo bez do nemocnice na gynekologiu..Daj vediet ako si dopadla,,

permanentka
autor
14. jan 2016

@babydesire dovtedy sme sa chranili jak sa dalo, viem ze sa mohlo stat ale skor myslim ze az teraz po vianociach. Pockam este tyzden a objednam sa k Dr, no, clovek aby sa stale obaval niecoho :( posielam aj fotku s ciarkami za posledne 3 dni 🙂 ta hore je dnesna, iked sa mi zda slabsia nez vcera, to vadi? 😒

majorosovalucia
14. jan 2016

@permanentka ja na tvojom mieste by som sla k lekarovi.Ja som mala dvakrat potrat 2007 a 2014 april bolo to biochem.tehu,hned na to som znova otehotnela,k dokt.novemu som sla hned ako mi vysli pozit.testy bola som v 4-5tt a hned ma poslal na spec.vysetrenia-hematol.,reprod.imunologiu,cievne.Na sone uz videl gest.vak.Som rada ze to podchytil na rozdiel od stareho gyn.,lebo mi potvrdili mutacie v krvi trombofilne co sposobuju potrat.Takze hned mi dal gyn.podporu tehu duphaston a hematolog fraxiparin.Netreba to podcenovat.Necakaj do bud.tyzdna chod tento tyzden min.zavolaj.

babydesire
14. jan 2016

@permanentka fiha,tak to su dost jadne ciarky,,,nevadi ze je slabsia ta dnesna,aj mne sa to stalo v tomto druhom tehu,vraj to nic neznamena...mozno si mala ovulaciu skor,pred 4tyzdnami,alebo aspon pred 3,5 tyzdnom...ja som taketo msla az asi tyzden po vynechani,,ale u kazdej je to ibe,,iste su take ktore maju ciarku aj par dni pred vynechanim ale az takto zretelne,no stastna to zena,,,ale necakala by som tyzden,to uz moze byt neskoro,teda ak ide o potrat tak uz dnes je neskoro,,popripade to mohlo byt aj sexom to spinenie,,odporucala by som celibat pokym nepojdes k lekarovi, mbe tuez povedal ziaden sex ked som mala tu hnedu skvrnku a pri druhom tehu to iste tsk poctivo drzime uz pol roka ☹ ake pre dietatko to vydrzime

permanentka
autor
14. jan 2016

@babydesire to vazne pol roka? Uf...
No uz som objednana na buduci tyzDen tak som zvedava co povie 🙂

babydesire
14. jan 2016

@permanentka nuz ked sme o prve prisli pri druhom som schopna aj jest kamene ak by to malo zachranit dietatko vomne...nieje to jednoduche a raz som plakala co som sa takmer neovladla pri mazleni a potom ze nemozme,,strach je taky velky ze by som si to ani nevychutnala s drahym,,este chvilu musime vydrzat

Tu začni písať odpoveď...

Odošli