4 pozitívne testy a doktor nič nevidel. Je to mimomaternicové?

editka11
4. máj 2015

Dobrý chcem sa opýtaťemoticon mešká mi 8 deň(mávam pravidelne) 4 testy vyšli pozitívne a čoraz silnejšou čiarkou, nemám žiadne ťažkosti nie je mi zle, nič ma neboli emoticon bola som u lekára ale zatiaľ nič nevidel.. zobrali mi krv a musím čakať, spomenul že to môže byť aj mimomaternicové. Mám mať obavu že ide o mimomaternicové?? Poradte. Ďakujem

jlp
4. máj 2015

Hmm no kamoske tak meskalo, test pozitivny a v maternici nic nevideli. Urobili jej v nemocke dokladne sono a mala plod v usti vajcovodu. Hned si ju tam nechali a v poslednej chvili zachranili. Radsej by som sla do nemoocky, nech ta pozru. Nech ti - v pripade, ze to mimomaternicove tehu je, zachranili vajcovod. Drzim palce.

9999999_9
4. máj 2015

Neboj sa, este je skoro aby nieco videl, pockaj si na dalsiu poradnu 🙂

dobromila1111
4. máj 2015

Podľa mňa je tiež skoro..pri malom mi tom čase ani nerobil sono, hneď bral len krv, na sono som šla len 8tt po poslednej ms..však krv bude ešte dnes výsledok🙂 či?🙂

alexandra1104
4. máj 2015

Podla mna je tiez skoro mne meskali 2tyzdne a az dva tyzdne na to ma objedlala doktorka a bola len mala bodecka vidno

lucinkao
4. máj 2015

aj ja som tak mala testy pozitivne dr nic na sone nevidel z krvi potvrdil tehu a skoro az 9tt bolo vidiet.

rosegirl2013
4. máj 2015

mne tiež dlho nič nevideli a chodila som na krv a na sono ako na klavír či to nie je mimomaternicové, až koncom 6 g.t. sa ukázala bublinka, teraz by som tak skoro už vôbec nešla k dr keby som nemala ťažkosti, len zbytočné stresy 🙂

vydrnik
4. máj 2015

Keby to bolo mimomaternicove mala by si bolesti a krvacanie

leeenka26
4. máj 2015

To je este strasne skoro ved to si len v nejakom 3tt, plod je vidiet az okolo 4-5tt v maternici aj to mala bodka.

mala_zuzu
4. máj 2015

Ja hned na to ako som po 4 pozit. testoch prisla na to ze som tehotna utekala k mojmu dr. a ten ma zmrazil ze na 100% je to mimomaternicove, uz ma posielal na antolsku na laparku na druhy den, ale nedalo mi to tak sme sli este za inym dr. a ten povedal ze o nic nejde, pokial nemam bolesti a nekrvacam je to priebeh normalneho zdraveho tehu, len s tym ze krpca tam nieje este vidiet lebo je velmi skoro. O 2 tyzdne som sla na kontrolu a uz bola krasna mala fazulinka vyhebedena v maternici. Oni dr strasia z mimomaternicovym pokial to este nevidia, ale vo vacsine pripadov sa mylia. pri mimomaternicovom byvaju silne bolesti, krvacanie relativne v skorom tyzdni

monika5191
5. máj 2015

Moja osobná skúsenosť, nemala som žiadne bolesti, len mierne ranné nevoľnosti. Nič ma nebolelo, nekrvácala som. Až v siedmom týždni sa ukázal plod, medzi vaječníkom a vajcovodom. Dôsledok je odobratie vaječníka + vajcovodu. Nechcem nikoho strašiť ani nič podobné, len prikladám moju skúsenosť. Želám nech sa všetko dobre skončí 🙂

mircalla
5. máj 2015

To je jednoznacne skoro,Ja som bola na sonotakto skoro a nic,az na dalsom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre