Aké sú vaše skúsenosti so štvrtou sekciou?

mvp
5. apr 2019

Poprosím mamičky co ju mali poprípade info z okolia ako u nich prebiehalo tehotenstvo, postoj Dr a samotná sekcia a podobne..

pribinak
5. apr 2019

Moja kamoska ma 4 sekcie, vsetko OK, ona aj deti. Normalne tehotenstvo, len ku koncu častejšie chodila na sono, sledovali stav jazvy na maternici
Mala mladého, moderneho doktora. V zahranici je to uplne standartny počet, u nas su doktori velmi konzervatívni

marya2
6. apr 2019

Ja mám dve kamarátky, ktoré mali 4 cisárske. Neviem podrobnosti, ale v podstate všetko ok, neležali počas tehu ani jedna v nemocnici - neviem o tom. Nezenpokojuj sa. Veľa robí názor lekáara- tej jednej doktor bol namrzený, že je to risk, ku koncu tehu sa iná doktorka vyjadrila, že by mohla mať aj piate. Takž e tak.

nikpa
6. apr 2019

@mvp v pôrodnici so mnou ležala baba ktorá išla na piatu sekciu, vravela ze dr. frflali ale všetko dopadlo ok.

mvp
autor
6. apr 2019

Ďakujem vám, teda nemám potvrdene tehu, len pocity a meškanie, deti mám už staršie, predchádzajúce tehotenstva v pohode aj sekcie úplne, len som z toho znepokojena, v prvom rade tu chcem byť pre deti a nechcem ich vystavovať že by sa niečo stalo, ale na druhej strane cítim sa fajn a predstava dieťaťa ma tesi🙂, myslím ze keď pôjdem k Dr bude odmeraný a skeptický teda ak, tak som chcela vedieť ci ozaj sú aj takéto mamičky a ci to vôbec je realne...

dezire1000
6. apr 2019

No ja som tiež po 3 sekciach a už keď som šla na tretiu tak každý lekár má straší že to je už nebezpečné, že mi odporúčajú sterilizáciu že štvrtá sekcia je už životu nebezpečná a nie to ešte mat po tretej štvrtú. Akože žiadne komplikácie som nemala ani nemám len tretiu som zvládala co sa týka bolesti o dosť horšie ako druhú. Vnútri to mam vraj v poriadku len kvôli lekárom a ich negativizmom by som sa ja osobne do štvrtej nepustila keďže som si istá ze cele tehu by som počúvala co všetko sa môže stať a nechcem 9 mesiacov prežívať v strachu ci to vôbec prežijem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre