Placenta na prednej stene po predchádzajúcej sekcii

iwesska
5. apr 2014

Ste tu take, ktore ste mali v druhom tehotenstve po predchadzajucej sekcii placentu vpredu? Ako prebiehala dalsia sekcia? Neboli problemy s prirastenou placentou v jazve? Caka ma opat sekcia a velmi sa obavam masivneho krvacania, kedze je tak nestastne umiestnena. ☹

eunomia
5. apr 2014

Drzim palce, ja som mala v zadu, takze neviem pomoct, ale nech ti vsetko dobre dopadne.

mrsnicolett
12. júl 2020

Ahoj iwesska!
Viem že to už je stará téma, ale zaujímala by ma ako ste dopadli s babatkom lebo aj ja mám teraz taký istý problém a skoro nič o tom som nenašla na web. Takže oživujem tému a čakám príbehy aj od ostatných mamičiek 🙂

majca424
2. dec 2021

@mrsnicolett ahoj, kukám, že zase neskoro, ale ako dopadol pôrod? Tiež mám na PS a som po sekcii 🙂🙂

betkaulicna
13. júl 2022

@majca424 ahoj 🙂 ako ste dopadli. Som po dvoch sekciách a tiež mám placentu na prednej strane. Sekcia sa robí normálne, alebo ako..? 😅

majca424
13. júl 2022

@betkaulicna áno áno, normálne sekcia ale ja som ju mala na prednej stene ale placenta bola nad rezom tak v pohode 😁😁

betkaulicna
13. júl 2022

Ďakujem ❤️ upokojilo to 😄🙏🏻 už si len prajem, aby bola tiež mimo jazvy
@majca424

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre