Používame cookies. Viac informácií tu. OK

4. týždeň tehotenstva a špinenie po cytológii

lupatko
14. nov 2011

Ahojte, bola som dnes u dr aby mi potvrdil tehotestvo..Pytal sa ma ci som poslednej uvedenej cytologie z r 2009 menila partnera a ked som mu powedala, ze ano, tak mi urobil nowu. Ked mi dorobil cytologiu, powedal, ze teraz tam ranku a mozem trochu krwacat, ze to nema s tehu nic spolocne. Potom mi sprawil utz,ale nebolo este nic vidno, len silno zwacsena sliznica. Powedal, ze to vyzera na 4tt a ze ak bude vsetko v poriadku mam prist o 2 tyzdne,ze ma skontroluje a ak bude wsetko ok, da mi tehotensku knizku. A ze ak by som zacala krvacat alebo mala bolesti mam ist hned do nemocnice.. Sem tam mam jemne spinenie.. Myslite si, ze to je len z tej cytologie alebo mam pre istotu zajst na pohotovost? Bolesti nemam, ale mam z toho strach. Odkedy som sa vratila od lekara cely den lezim..

moni
14. nov 2011

@lupatko
to spinenie je zrejme naozaj z odberu na cytologiu, nemusis sa bat.
vela stastia!

lupatko
autor
14. nov 2011

@moni
Dakujem. Je to moje prve tehu, tak preto mam strach.

moni
14. nov 2011

@lupatko
nuz, takto skoro je zbytocne chodit k lekarovi. rataj aj s moznostou ze mozno ani o 2 tyzdne nebude vidiet akciu srdiecka - ale to neznamena ze cosi nie je v poriadku.
mas pred sebou este vela vela tyzdnov, takze pozitivne myslenie! 😉 tehotenstvo nie je choroba

lupatko
autor
14. nov 2011

@moni,
pravdu povediac s tym som ani moc neratala, skor dufam, ze bude vidiet aspon nieco, nech viem, ze je tam 😅
Na malé sa velmi tesim, teraz sa snazim byt hlavne v klude a vela oddychujem a snazim sa zdravo stravovat 🙂

marianca
14. nov 2011

@lupatko áno, mňa nato doktor pri cytológii hneď upozorňoval, že môžem krvácať a takisto aj po každom vvyšetrení, takže sa nemusíš báť

cherry1981
14. nov 2011

Ja by som si cytologiu spravit pocas tehu nedala. Ked chodim kazdy rok na prehliadku, a je v poriadku tak nevidim dovod robit znovu cyto. Radsej pojdem pre otehotnenim ako si ju davat robit pocas tehu a este tak na zaciatku.

lupatko
autor
14. nov 2011

@marianca Dakujem 🙂

Ukludnili ste ma.. Nabuduce uz budem mudrejsia a dr pojdem neskor.. a urcite si nedam urobit cytologiu...
Teraz sa budem snazit aby sme to s mimi ustali a dotiahli do uspesneho konca 😉

milankovazuzana
14. nov 2011

@lupatko ahoj, nebojkaj sa, to máš z toho vyšetrenia.Prvé ozvy plodíku-činnosť srdiečka naozaj vidno až okolo 6. týždňa.Taká malá pulzujúca bodečka a uvidíš, ako bude rásť.Teš sa, nemysli na nič zlé, čaká ťa najkrajšie obdobie.Držím palce 🙂

dominika198171
1. feb 2016

Ahoj dnes som si bola dat potvrdit tehu, som v 5 tt a dr mi robila aj cytologiu. Od kedy som prisla domov mam slabe naozaj slabe spinenie takej hnedo bordovej farby. Je naozaj slabe. Mozem to mat z tej cyto ??? okrem toho mavam take 10 az15 sekundove bolesti v podbrusku nie silne da sa to zvladnut a obcas aj krce v bruchu tiez len 10 az15 sekundove. prosim poradte mi mate s tymto nejaku skusenost ??

mariankaa
8. apr 2017

@dominika198171 Ahoj. Nasla som Tvoj prispevok. Momentalne riesim to iste, tak sa chcem spytat, ci to spinenie bolo u Teba z cyto. Som 5tt + 5d, vcera mi robil cyto, vsetko bolo ok, no teraz som zakrvacala. Malinko, ale vylakalo ma to. A mam aj trosku bolesti ako pri mrche. Mam pockat, ci sa to bude opakovat alebo ist na pohotovost? Malo by to vobec v takom skorom stadiu vyznam? Co myslis? Dalsiu kontrolu mam 20.4. Dakujem za odpoved.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli