Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Absencia pohybov v 32. týždni

monbla002
5. máj 2016

malinký sa dnes hýbal ráno a aj to slabšie ako inokedy a doteraz nič!!!!treba mať už obavy?

monicm
5. máj 2016

@monbla002 Mne to tiež raz drobec urobil, už som sa bála, sadla som si do polohy, kde takmer vždy kopal, dala som si kus čokolády (po tej tiež vedel kopať) a čakala. Našťastie sa ozval. Ak nie, boli sme s manželom pripravení ísť do nemocnice. Skús ho "rozhýbať", "poštuchať" do neho, dať mu dávku cukru a ak to nepomôže, šup do nemocnice. Ono ako deti rastú, hýbu sa menej, či môže byť drobec uložený tak, že "necítiš" jeho kopančeky, ale ak máš strach, v nemocnici zistia o čo ide.

monbla002
autor
5. máj 2016

dostal aj cukor,aj hlasnú hudbu ,aj šťuchance a nič

mafinka219
5. máj 2016

ja by som mala, svagrina musela v tomto týž.porodit,keby neprisla rano na poradnu tak malinka už by tu nebola, isla by som normalne aj teraz vecer do nemocnice , urcite ta odsleduju a pozru, samozrejme nechcem strasit ,ale ked mas strach a zly pocit tak radsej chod .

ninai
5. máj 2016

@monbla002 ja myslim, ze od rana uz je to dost dlho, ked naozaj necitis ani ťuk.ja som v rovnakom tyzdni a kazdu hodinu mam kopance/stuchance....ak sa ti da, radsej bezte na pohotovost-radsej zbytocne ako neskoro :(

monbla002
autor
5. máj 2016

ok...ide sa....

katka708
5. máj 2016

ja by som nič neriskovala a ak sa dlho neozval a nie je to bežné, išla by som na pohotovosť. Radšej byť "vystrašená prvorodička" (podľa sestričiek) ako si niečo vyčítať. Tam ťa za 5 min vyšetria a hneď ti bude lepšie

monicm
5. máj 2016

@monbla002 Držím palce, dúfam, že bude všetko v poriadku a drobec je len lenivý a povedal si, že mamku trošku potrápi.

ninai
5. máj 2016

@monbla002 aj ja drzim palce!a ak by ste aj sli zbytocne, aspon budes kludnejsia ;)

mamjka
5. máj 2016

@monbla002 držím palce nech ste ok

monbla002
autor
5. máj 2016

Srdiečko krásne bije!!!!😛

ninai
5. máj 2016

Tak to je perfektne!!iste si teraz pokojnejsia aj ty 🙂

andrea679
5. máj 2016

@monbla002 joj super tešim sa s Vami taky kamen mi spadol zo srdca ja ked som si toto precitala tak ma az strach obisiel nase babetko tak zomrela v 22tt:(((

monbla002
autor
5. máj 2016

Ďakujem za podporu

mafinka219
5. máj 2016

parada 🙂 tak super tesime sa stebou 🙂 mozes pokojne spat a budes aspon o.k ,žiaden stres, tak vsetko dobre prajem 😉

limetka69
5. máj 2016

@monbla002 pre budúcnosť... Daj si tanier na brucho a pobuchaj 🙂

rheuska
5. máj 2016

Tu lekary odporucaju vypnut telku, hudbu, vsetko. Dat si horuci caj, alebo nieco ozaj studene. Lahnut si na lavy bok dat si ruky na brucho a sustredit sa. Aj malinky pohyb sa rata ako pohyb. Len tak ak by bolo treba do buducnosti. Samozrejme lekar pomoze najviac. Hlavne ak by to nebol plany poplach. Neboj nejako to doklepete uz vela nezostava.

monicm
6. máj 2016

@monbla002 Tak som rada, že je všetko ok.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli