• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Afty v tehotenstve. Ako sa ich zbaviť?

9. novembra 2015 
@helenkanwagu Podla toho co chbýbaš to bude nedostako becok Mala by si doplnit neni to nič prijemne poznam to vlastna skusenost ale uz pokoj
1. feb 2015 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

herpes liecim zubnou pastou,no teraz mam afty na perach a neviem co s tym ,skusala som ustnu vodu aby to vystipalo no uvidim rano
13. aug 2015 o 20:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

herpes liecim zubnou pastou,no teraz mam afty na perach a neviem co s tym ,skusala som ustnu vodu aby to vystipalo no uvidim rano
13. aug 2015 o 20:40  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tiež ma trápia afty v tehotenstve momentálne mám dve na jazyku už sa mi až zle rozpráva..len vám chcem povedať že mne celkom pomáha propolis (už to tu niekto spomínal) namočím vatovu tyčinku a priložím - vystipe tak že mi vytisne až slzy ale potom mám pocit akoby to tak strplo a už to pekne rýchlo zmizne ;)
9. nov 2015 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pouzivam tu fialovu vodicku, stara klasika, gencianova violet, dava sa aj detom, ked nieco, len neviem ako s tym v tehotenstve.
9. nov 2015 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok