Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aj vás bolieva celý spodok počas tehu?

lenkadado
27. jan 2013

som v 37 tyzdni a strasne ma bolieva cely spodok ani na bok sa neviem otocit :(

kristina39
27. jan 2013

ahoj...je to normalne..uz si chvilu pred terminom babatko uz klesa dole tak ta tlaci..aj aj preto to tak intezivne citis lebo si otehotnela rychlo po prvom porode...tak ako ja 🙂 🙂 aj mna to uz ku koncu vsetko dole bolelo ani cupnut som si nemohla 🙂

petuliik
30. jan 2013

ahoj nie je to len o tom ze si otehotnela tesne po porode,,,,je to normalne ten pocit tlaku mas preto ze hlavicka klesa do porodneho kanala a umiestnuje sa tam a caka na den D.ja to mam uz cca od 35t. a stale je ta bolest vacsia a silnejsia neodporucam ti lahat si na bok bolest neprestane aspon mne,...velmi dobre mi robi ked pojdem va malu povolis urcity tlak a ak to neprestane tak bud sa prechadzam po byte s dychanim alebo sa pohusam na fit lopte..zo zaciatku to preslo po par krokoch ale teraz to trva aj niekolko 10-siatok minut....lekar mi povedal ze je to velmi dobre ked to boli len nech boli... taaak s usmevom predychama pomyslim si cim silnejsie tym som blizsiek dnu D.... inak ti drzim palce....

monikajaco
30. jan 2013

@lenkadado mna tiez a k tomu aj klby a krize a kolena a nemozem poriadne chodit 🙂 rozpadavame sa 🙂

lenkadado
autor
30. jan 2013

@petuliik dakujem 🙂

lenkadado
autor
30. jan 2013

@monikajaco tak to ano nech uz je to za nami 🙂

lenkadado
autor
30. jan 2013

@kristina39 tak to áno ani cupnut ani nic ani na bok ledva sa zdvihnem uz nech porodim a skončia sa tie bolesti 🙂

kristina39
31. jan 2013

ja som bola na tom rovnako..a este k tomu ked sa musis starat o maleho...uvidis ked budes mat maleho v naruci zabudnes ze ta nieco bolelo....aspon u mna to tak bolo 🙂

etinka2
23. apr 2013

@petuliik je normalne ze mam tieto bolesti uz od 26 tt

petuliik
24. apr 2013

@etinka2 No tak ja som tiez nevedela ci je to normalne bala som sa a vravela som to gyn. a ten si ma pozrel a povedal ze vsetko teda moja princeznicka bola v pohode a taak mi len povedal ze zrejme telicko sa pripravuje na porod... ak to nie su strasidelne bolesti ktore pekne predychas a povolnia nic by sa nemalo diat... vies neviem ti uplne poradit lebo neviem co pri tom citis..ale ja som nemohla koli tomu spavat tolko co jedna skocila a uz uz som zaspala zacalo to znova...a ja som to musela prechodit a uz blizsie k terminu aj predychavat...a porodila som 6 dni po termine.....a ver mi ze som si myslela ze to je strasna bolest ale nebola... prisla som nato ze to moze byt aj horsie.....pretoze to nie su normalne kontrakcie.....skus sa opytat lekara.... drzim ti palce..... 🙂

etinka2
24. apr 2013

@petuliik dakujem pekne za radu 🙂 tiez kvoli tomu nemozem dobre spat, pocula som ze pomaha lezat na boku a dat si zahlavok medzi kolena, zo zaciatku mi to celkom pomahalo ale teraz uz mam pocit ze nepomaha uz nic len vstat a trosku sa prejst ...

petuliik
25. apr 2013

@etinka2 mne to nepomahalo vobec ja osm to prechodila.. rest.. ja som si aj vsetky kontrakcie pocas porodu prechodila alebo preskakala na lopte....a iba ak som musela lahla som si

Tu začni písať odpoveď...

Odošli