Aké máte skúsenosti s vypísaním maródky počas tehotenstva u MUDr Navrátia v Trnave?

marianna235
24. sep 2019

Ahojte dievčatá. Chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti s týmto dr. čo sa týka vypísania na maródku až do nástupu na materskú. Musí ísť vyslovene o gynekologické potiaže?

maccmacc
24. sep 2019

@marianna235 ja mam takú skúsenosť ze pan doktor nevypise na pn ak nie je dôvod... Teda hnevá sa na to ak nie je treba sa ženy pýtajú na pn... Ja som potrebovala na pn kvôli náhrade v praci a radšej som riešila cez obvodneho...
Ale pán doktor je naozaj Pan DOKTOR ♥️

marianna235
autor
24. sep 2019

@maccmacc ja som už týždeň na PN od obvodnej k vôli hnacke, kt. trvá mesiac a ešte ďalší týždeň budem na PN.. výsledky vyšetrení sú dobré, nemožno prísť na to, kde je pôvod. Obvodná si myslí,že to je tehotenstvom. Som v 18tt. Spomínaný dr. má dovolenku a chcem to s ním po dovolenke poriešiť s tým, že ak to neprejde,či má vypíše...ale asi bude mať s tym problém 😔

maccmacc
24. sep 2019

@marianna235 uz mu konci dovolenka tento týždeň... Do 25.9 mal len...
Nemyslím si ze hnačka je na pn... U neho. Tiež som mala problémy s hnačkami

marianna235
autor
24. sep 2019

@maccmacc keby aspoň dostanem normálnu odpoveď od neho, že je to normálne aj v 2. trimestri...keď som tam u neho bola 4.9., mala som to 2 týždne, nevedel mi odpovedať, či je to normálne a kázal mi probiotiká plus čierne uhlie, čo nezabralo...a prosím ťa, v ktorom mesiaci alebo týždni si ich mala? A tiež tak dlho? Mám strach aj o malé ... ďakujem

maccmacc
24. sep 2019

@marianna235 každé tehotenstvo je iné... Individuálne... Tu mala obvodná porobiť všetky testy a ak si ok a pretrváva to Treba sa poradiť s gyn o ďalší postup... Ja mam hnačky predbežne každú chvíľu... Raz mi netravi a potom hnačky.... Naspoledy mi trvali 2-3tyzdne s tým ze som si dávala pozor na stravu... Probiotika nie sú všetky vhodné v tehotenstve pozor na to. Ja som užívala hylak... Niektorým babám zabralo železo...
Ak prijímas dosť tekutín a nemáš gyn problémy, myslím ze ta na pn nebude chcieť nechať... Ved zostaň na pn cez obvodnu a s ním sa porad cim to môže byť.... Dr ani mňa nenechal na pn s bolesťami krížov panvy bedier... Zasmial sa ze je to bežné... A aj ho chápem lebo každá druhá berie tehotenstvo ako chorobu.... Potom som mala úraz a odvtedy som PN cez obvodnu
Hlavne pri nom nerob hysteriu a nespochybňuj jeho slová.... Neznáša to... On ti povie ak by nieco z gyn hľadiska nebolo v poriadku... To sa neboj... Naozaj je to odborník

Pre mňa co povie on je sväté... V tt lepšieho gynekológa nie je ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre