Aké príznaky naznačujú nesprávny vývoj dieťaťa?
Vie to žena sama spozorovať? Alebo až na kontrole u lekára?
žiadne....mne zistili až 22 tt na morfologickom UTZ že má synček ráštep chrbtice a tehu bolo v 23 tt ukončené.
Vie to žena sama spozorovať? Alebo až na kontrole u lekára?
žiadne....mne zistili až 22 tt na morfologickom UTZ že má synček ráštep chrbtice a tehu bolo v 23 tt ukončené.
nič nespozoruješ...