Aké probiotiká užívať po serkláži?
Zdravím , neviete mi poradiť sim po serklazi v 22 tt a chcela by som nejaké probiotiká dosť sa bojím aby som nedostala .. mykozu ,infekciu ,kvasinky …či niesu nejaké probiotiká plus dosť ma nadúva často ďakujem .
Zdravím , neviete mi poradiť sim po serklazi v 22 tt a chcela by som nejaké probiotiká dosť sa bojím aby som nedostala .. mykozu ,infekciu ,kvasinky …či niesu nejaké probiotiká plus dosť ma nadúva často ďakujem .