Aké tabletky proti bolesti môžem užívať počas tehu?

zuzkatomkova
26. jún 2013

bambulky prosim vas ake tabletky na bolest neskodia babetku???? nemate neake skusenosti? na bolest zuba :(

jamabe
26. jún 2013

Mne povedali Paralen (alebo Panadol - to je to isté).

darka2001
26. jún 2013

Jedine paralen,ale neviem ci zaberie aj na bolest zuba

lencika
26. jún 2013

tak ja ked som prisla k lekarke s chorobou myslim horucky a podobne fakt ze 39,9 ze co by som mohla a to som dostala este aj boreliozu pocas tehotenstva takze infekcne castejsie ako poradna, takze kludne aj brufen ze to mi vobec neublizi tak ja uz neviem komu v tomto verit, ale nejedla som ho vnutorne som necitila ze je to spravne radsej ten paralen

janabanana
26. jún 2013

1. a 2. trimester možeš aj ibalgin

trish31
26. jún 2013

Paralen 3x denne 500 mg,IBALGIN nie

dm
26. jún 2013

Ahoj, a co homeopatika?..ja by som sla k zubarovi, on musi vediet co neuskodi a pomoze, mozno nejake lokalne analgetikum..inak v tehu mas 2 prehliadky u zubara zo zakona.

brumka
26. jún 2013

mne povedali paralen az po 12tt a aj pocas dojcenia, ze ibalginy a take humusy nie, moc to zatazuje. potvrdila mi to obvodacka, gynekolog, magistra v lekarni a aj ine lekarnicky

jankagun
26. jún 2013

paralen mozes,Ibalgin nie-lebo je vysoko navykovy pre babo este v brusku,ale ak paralen nezaberie tak mne dali detsky nurofen a ten mi zabral aj na dost silnu bolest zubov

rebeka7501
26. jún 2013

žeby zubár ?

dejnas
26. jún 2013

paralen môžeš určite... mne ho dávali v nemocke v 9tt pri ľadvinovej kolike

mamazem
29. jún 2013

AUDIRON, potiera sa zvonku na oblasť úst ktorá bolí. Je to čisto prírodný produkt.

milota164
29. jún 2013

paralen mozes

latvia
2. júl 2013

paralen v davke 1 gram kazdych 6 hodin sa mozes v kazdom trimestri tehotenstva, nurofen,ibalgin alebo brufen , vsetko jedna sorta,kazdych 8 hodin 400mg, mozes prve dva trimestre tehotenstva, posledny trimester sa uz nemoze brat kvoli riziku potencialneho krvacania. vsetko max.7 dni, dlhsie sa neodporuca kvoli vedlajsim neziaducim ucinkom. najlepsie najprv opravit zub v lokalke, ktora je v tehotenstve dovolena vzdy(pokial nemas alergiu na mesocain)