Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako bojovať s opakovanou mykózou v tehu?

labajka
2. máj 2014
Som v 26tt a s menšími prestávkami ju mám stále 😢
bosoriak
2. máj 2014
S tym vela nespravis, v tehotenstve byva casto mykoza sposobena hormonami, takze obavam sa, ze jediny skutocny liek bude porod 🙂
Inak jedine navstevou lekara, nech predpise nejake lieky. A skus volne dostupne lieky na upravu vaginalnej flory (Rosalgin, Floragyn napr., prip. sa spytaj lekara co by odporucil). Ale z vlastnej skusenosti viem, ze to su take velmi kratkodobe a nevelmi ucinne nastroje.
cicus13
2. máj 2014
Ahoj, dobre su aj probiotika...su take aj pre tehotne. Treba pravidelne uzivat 😉
sansulinka
2. máj 2014
Ahoj,ja mam ten isty problem od začiatku tehu. Doktor mi dvakrat dal krem gynazol ale zabral tak na 3dni a zas dokola. Tak som nabehla do lekarne kupila najskor intim gel saforelle-nic,vag.tabletky gynolact tie zabrali a k tomu canesten krem.ale zase len na chvilu som mala pokoj.teraz sa snazim nejest tolko sladkeho,kupila som si canesten intim gel a snazim sa bez nohaviciek behat doma. No uz mi ta potvora lezie na nervy hlavne sa bojim aby to nerobilo zle tym mojim bobulkam dvom 🙂
sampo
2. máj 2014
Ja som s tym mala problem asi od 28tt a bola som odkazana na vaginalne capiky 8-( normalne na predpis, volnopredajne stabyprobioticke nezaberali, bol to proste des, dr mi povedal, ze to vyriesi len porod 🙂 a mal pravdu. Mala som cisarsky sice, ale odvtedy po mykoze ani pamiatky, chvalabohu 😉
stellamaris
2. máj 2014
obmedzit sladkosti,skus Canesten krem alebo Femigel ,dostat v lekarni,odporucila som ho kamoske,v tehu sa neaplikuje do posvy,ale na vonkajsie pouzitie zatocil u kamosky s mykozou v tehu.Väcsinou sa mykoza strati po porode,podla lekara...............
modrofuzik11
3. máj 2014
skus canesten 6. tabletky sa zavadzaju v tehotenstve bez aplikatora 6 dni po sebe. to by ta malo preliecit.
cicuska9999
3. máj 2014
ak smiem poradit skus probiotika...... mne to poradila gynekologicka,minuly rok som bola u zenskej kazdy mesiac aj 3 krat ]-( s mykozou,nevedela co uz ma so mnou robit ,tak mi poradila probiotika, a od januara som ich zacala uzivat a este ani raz som tento rok nemala mykozu.....takze s vlastnej skusenosti probiotika mozem odporucit 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli