• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký vplyv má jazva na rast bruška v tehotenstve?

9. septembra 2016 
Ahojte

najde sa tu niekto, ktory ma velku jazvu na bruchu? Zaujimalo by ma, aky vplyv na vyzor jazvy ma narastanie bruska v tehotenstve. Dakujem za odozvy
25. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj keira :grinning: aj ja mam jazvu na brusku takmer od pupku smerom dole,,,teraz som na zaciatku tehu, tak neviem ked bude rast brusko co sa bude diat... citala som , ze jazvicka sa moze mozno aj roztrhnut, ale tak to sa nam snad nestane.. =(
26. júl 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja mam pomaly az k prsiam .. a velmi sa bojim , co to urobi, uz teraz to vyera zle :( a to mi estenic nerastie
30. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od bruska dole...tak to je normalne,ked mate jazvu... :slight_smile:
nebojte sa,aj ja mam...ale verte...ze ked sa narodi babo,tak ani na nu nepomyslite... :slight_smile:
30. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdupovediac...mna jazva najmenej trapi,hlavne...nech je dieta zdrave
30. júl 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ako mna to dost trapi .. nechcem vyzerat ako lochnesska prisera .. neviem si to ani predstavit, ci sa to nepotrha .. preto ma zaujima, ci ma niekto skusenosti, co mu to urobilo s , podotykam, velkou jazvou
30. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nema uz nikto skusenost?
17. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mám len takú malú jazvu po peercingu. ako mi rastie bruško ( a už teda naozaj vyrástlo :grinning: ) tak sa mi tá jazvička tak roztiahla, že je 2-3 krát väčšia, ale nie je ju skoro vidieť..
Ale to je len naozaj malá jazvička...pri takých "normálnych" neviem...
17. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky neviem či to pomože,ale ja mam jazvu po prvom cisarskom a teraz už ked mi dost rastie brucho tak ta jazva začina boliet a dr. mi povedal,že počkajte ked vas tam kopne :frowning2: tak už sa tešim kedy to začne či mi aj ,,šplechne" :slight_smile: zatial mi jazva inak nič nerobi tak som zvedava :wink: dufam,že som aspon trochu pomohla,... :unamused: nakolko vy mate asi jazvy ineho smeru :confused:
17. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam jazvu , ktora sa tiahne cez pupok .. proste taky priecny rez .. a ty ju mas ako staru?
17. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, nejake nove prispevky, co by vedeli pomoct?
16. jún 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám jazvu po slepáku ale pod bruchom, čistili mi aj maternicu.. cca 15cm. Som s ňou 2x tehotná a nič sa nedeje. iba ma pri narastaní bruška svrbí a cítim ako sa naťahuje, ale preventívne pomáha dostatočné krémovanie toho miesta aby bola pružnejšia.
17. jún 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja mam cisarsky rez nad pupkom a cakam kedy ma roztrhne :slight_smile: som v 34. tyzdni a dneska zacinam pocitovat ako keby ma zvnutra tej jazvy nieco stipalo alebo sa zvnutra trhala je to velmi neprijemne :((
4. aug 2014 o 22:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanusenka nad pupkom??ja mam tiez cisarsky ale uplne nizucko ako je pas
8. sep 2016 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kotatko1232 ja som bola operovana mala som nador na ladvine ked som mala sedem rokov tak preto nad pupkom
9. sep 2016 o 12:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2016 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok