Alergia na fraxik, clexane v tehotenstve

katkamiki
19. máj 2020

Ahojte, prosím vás, mali ste niektorá počas tehu alergické reakcie na tieto injekcie? Beriem.ich už druhý mesiac , najprv prvý mesiac fraxik, fľaky po bruchu červené, svrbiace, zmenili na clexane, prvý týždeň ok a teraz zase červené fľaky svrbiace. Teraz zmenili na fragmin, že posledná možnosť, dávam si druhý deň ešte neviem ako to vyjde. Mali ste niektoré takéto problémy? Pomohlo nieco? Ďakujem pekne.

evinka3007
19. máj 2020

Ja som mala iba s fraxiparinom, tiez po nejakom case sa mi z toho zacali robit hrce bolestive, svrbelo ma miesto vpichu...zmenili mi to na clexane a s tym som uz problem nemala...na tom som uz bola az do konca sestonedelia...

katkamiki
autor
19. máj 2020

@evinka3007 super, aspoň to, mne to aj clexane robil 😏 teraz mi dali ten fragmin , uvidíme, ale podľa krvi mám všetko ok, ak by to bola nejaká alergia tak by som mala nejakú hodnotu vyššiu, alebo pecenovky zle, ale všetko mám ok, tak nechápem 😏

skippy7
19. máj 2020

@katkamiki ja presne tak ako @evinka3007 som mala na fraxiparin alergiu, zmenili mi to na Clexane a to už v pohode, pichala som počas dvoch tehu....tak držím palce, nech je všetko ok🙂

katkamiki
autor
19. máj 2020

@skippy7 ďakujem krásne 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre