Boli ste niektorá na amniocentéze u Ondrejčáka v 2018, 2019?

miskamilka
23. sep 2019

Ahojte, boli ste prosim niektora na amniocenteze u MUDr. Ondrejcaka nedavno - tento rok, prip. minuly? Ma vyborne recenzie, takmer vsetky su vsak z pred 10 rokov, pan doktor ma aktualne uz okolo 75 rokov... Dakujem za vsetky referencie..

miskamilka
autor
26. sep 2019

@andy1985 neboj, 75% sanca na zdrave babatko je velmi velka ;) drzim palce

andy1985
27. sep 2019

@miskamilka ďakujem ti 😘😘😘

mipi
27. sep 2019

@miskamilka mna presne tiez geneticka odhovarala, ze je stary a robila s nim a neodporuca... poslala ma do Ruzinova, tak som na vazkach tiez, lebo recenzie citam na neho len dobre a hlavne je to u neho ambulantne, v Ruzinove to je aj s prespanim...

miskamilka
autor
27. sep 2019

@mipi asi sme mali rovnaku geneticku 🙂 ja som ruzinov tiez vylucila, mam doma malu dcerku a nechcela som byt na noc prec.. po stredajsom zakroku ho mozem naozaj len odporucat

opica
27. sep 2019

Ja som unho bola na amnio so vsetkymi tromi detmi. Posledne 2015. Jedina nevyhoda,ze vzdy to bol nakoniec chalan 🤩🤩 ale su zdravi. Posledne mi ju robil v 16. Tyzdni. Nikdy nebol problem,vsetko nadstandardne...drzim palce!

mipi
30. sep 2019

@miskamilka je to velmi pravdepodobne 🙈 asi sa v zlom rozisli...

andy1985
6. okt 2019

@miskamilka ahoj. Okrem županu a papuče treba niečo? Košeľu či niečo iné? Ďakujem

denden77
6. okt 2019

@andy1985 k Ondrejcakovi na amnio? nic.. ani len ten zupan som si nevzala 🙂

ivankalaco
6. okt 2019

Pána doktora poznám osobne, je to veľký odborník a zlatý človek, ďakujem mu za veľa..

littleslovak
6. okt 2019

Maj 2018 som u neho bola. Jeho vek na nom rozhodne nie je poznat. Mily, ustretovy, dokonca kedze som sa kvoli pokrocilemu tyzdnu tehotenstva mala rozhodnut hned, ci v ten den pojdem na amnio, tak odisiel z ambulancie a nechal ma si zavolat. Cize rano sme sa dohodli, vsetko mi vysvetlil naozaj na urovni. Nemala som nic so sebou, vsetko poskytli - kosielku aj papuce. Sam nas prisiel skontrolovat. Na dalsi den sam volal.

miskamilka
autor
6. okt 2019

@andy1985 košeľu iba... župan netreba a papuče si musíš potom aj tak obuť “erarne”

andy1985
7. okt 2019

Ďakujem krásne

andy1985
9. okt 2019

Ahojte. Som po amniocentéze. Teraz sme prišli domov. Musel má 2x pichnúť lebo som na začiatku 16. Týždňa. Vystúpila som z auta po 5 minútach som sa cítila keby som bola pocikaná. Mohoi ti byť hlieny? Krčok bol v poriadku. Skúsenosti? ďakujem

mirabela13
8. jan 2020

@miskamilka Ahoj ja som bola dnes u pána Ondrejčaka na odbere plodovej vody je to super odborník a aj človek 🙂 samotní odber neni bolestivý skôr neprijemní . V piatok by mali byť výsledky verím že budú ok😊

miskamilka
autor
8. jan 2020

@mirabela13 ano tiez som u neho bola v septembri, odporucila by som ho kazdej, ktora sa rozhodla pre amnio

mirabela13
10. jan 2020

Ahojte tak moja amniocenteza dopadla dobrééé😊 babinko je zdravučké a budeme mať dievčatko 🙂🙂

miskamilka
autor
10. jan 2020

@mirabela13 srdecne gratulujem 🙂

clevertina
14. mar 2020

My sme boli január 2020. Dr..Ondrejcak je milý a odbornik. Zaradila som ho do skupiny lekárov,ktorí sa radšej bavia o tom čo robíš, ako o tom prečo si prišla (ja mám radšej baviť sa to tom kvôli čomu som tam. Chápem, že pre nich nuda furt to opakovať, ale...) konzultácia - priznám sa,že ja som od nej očakávala trošku nieco ine. Myslela som,že si konečne nieto pozrie testy a skomentuje nejaké konkrétne hodnoty napr. Že toto bole extrémne vysoké, z mojej XX ročnej praxe viem, že to je zle, potrebujete amnio. Miesto toho to bolo asi tak - tak máte 2x pozitívny screenig, 35r poďte na amnio ak si chcete byť na 100% ista. Ponúkli aj iné moznosti čo veľmi kvitujem, ale preferovali amnio. Nedozvedela som sa nič viac, nič menej ako som vedela z papierov sama. Pekne ale vysvetlil celý zákrok, ukľudnil ma, vysvetlil maličké riziko. Samotný zákrok aj veci okolo boli fajn, rýchle atď. Musím povedat, že ja som nechcela štátnu nemocnicu,lebo som nemala chut byť tam 2 noci s babami, čo práve potratili atd. A tiež amnio voči trisomi zavážila aj cena a u mňa to,že ak je trisomi pozitívne aj tak sa musí robiť amnio. Mala som šťastie, že mám Union a platila tak len myslím 75 alebo 79eur. Čo som nevedela,že v cene je aj morfologicke sono. To som šla inde už skôr a platila tiež zvlášť 50e. Aj keď u Dr. Slezaka sa mi to rátalo 3x viac ako u dr.kt ho robil po amnio. Snáď vám to pomôže v rozhodovani. Tiež som sa rozhodovala len podľa referencií tu.

ina_ingrid
5. aug 2021

Ahoj, prosím o info, kde aktuálne pôsobí p. doc MUDr Ondrejčák , prípadne nejaký kontakt ? V Železničnej nemocnici na Šancovej (ProCare už nepracuje), Ďakujem!

denden77
5. aug 2021

@ina_ingrid neviem, ci je to na 100% pravda ale baby v dakej teme pisali, ze pan Dr. zomrel 😔

miskamilka
autor
5. aug 2021

@denden77 @ina_ingrid ano, MUDr. Ondrejcak zomrel asi pred rokom, v Zeleznicnej nemocnici potom pokracovala jeho kolegyna doktorka Tsakopiakos, ale aktualne je na materskej, neviem kto tam je teraz

ina_ingrid
5. aug 2021

dakujem, kočky, naozaj som netušila, že tento pán dr. zomrel, veľká škoda...potrebovala som to kvôli urýchlenému termínu na morfo usg v II. trimestri vďaka môjmu "skvelému"gyn.,kt. ma dopredu o ničom neinformuje, asi si mám všetko zistiť sama a ešte aj x tt dopredu. D
na morfo usg Dr. Cunderlík má termíny na september, v MT tiež na september,Dr. Holáňa som ani neskúšala, k Slezákovi sa nedá dovolať ani do HC (Brestanský), nakoniec som sa dovolala do Cegysu v TN, termín hneď by mali aj v KE...
dakujem Vám za info (myslím, že by aspoň v tej železničnej nemocnici mohli podávať takúto info, pretože ľudia si potom myslia, že ešte ordinuje na inom pracovisku)

denden77
5. aug 2021

@ina_ingrid este vraj Grochal v MT robi aj cez vikendy za priplatok

ina_ingrid
5. aug 2021

@denden77 no vidíš, to som sa vôbec od sestričky nedozvedela (ani mi nenapadlo sa spýtať na víkendy), tak ďakujem za info, už som to potvrdila v TN (je to skôr pre môj pokôj, nie je to na základe zlých výsledkov alebo "nálezu" od môjho dr.), objednať sa v 30.tt. už budem mať dosť času aj k niektorému z vychytených Dr. v BA.

denden77
5. aug 2021

@ina_ingrid odporucam sa na ten 30tt objednat uz teraz, v BA je u Cunderilka a Holana stale full 🤷‍♀️😊

konulka20
23. sep 2021

@ina_ingrid prosim vas aj ste absolvovali tu amnio niekde inde?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre