Anti TPO počas tehotenstva

zuzulienka413
15. nov 2014

Ahojte tehulky, výsledky krvi mi ukázali zvýšené anti TPO 157,0.. neviem aká má byť maximálna hranica a ani sa k tomu neviem dopracovať... mali ste to niektorá??? Jedná sa o štítnu žlazu. Cítim sa ináč fajn, nevšimla som si žiadne zmeny, len mám strach, dočitala som sa že može sposobit poruchy vo vývoji mozgu... Idem samozrejme k endokrinologovy, len by som chcela vediet či ste niečo také niekto mali??? ďakujem

donna11
15. nov 2014

@zuzulienka413 mas to dost vysoke, asi mas ist aj k endokrinologovi, ci?ja som mala okolo 52 a endokrinolog sa vyjadril, ze ok, ale je to hranicne.

zuzulienka413
autor
15. nov 2014

samozrejme že idem, ale objednat sa viem už iba v utorok... preto sa pýtam že či je to veľmi vážne...gynekológ to ináč ani nechcel riešit, že až pozdejšie sa tomu budeme venovať, ale potom povedal aby som sa radšej objednala na endokrinologiu...

kimina21
18. aug 2020

@zuzulienka413 mozem sa opytat,ako si dopadla vtedy na endokrinologii a ci bolo babatko zdrave a vsetko v poriadku?dakujem

zuzulienka413
autor
18. aug 2020

@kimina21 áno bolo všetko v poriadku, našťastie... Uz je veľký pred školák 😉

kimina21
19. aug 2020

@zuzulienka413 tak to je super a dali nejake lieky na to ci nie?a ak ano,po porode uz netrebalo?dakujem

zuzulienka413
autor
19. aug 2020

@kimina21 po pôrode som bola na kontrole, potom uz bolo všetko ok... Nie nemala som lieky, netrebalo

kimina21
19. aug 2020

@zuzulienka413 super,dakujem za odpoved,pekny den😊

zuzulienka413
autor
19. aug 2020

@kimina21 všetko dobré prajem aj vám... Držte sa... Veľa zdravia 😊

kimina21
19. aug 2020

@zuzulienka413 dakujem krasne😊

annieduky235
12. dec 2022

@donna11 dobrý deň ja mam svisene na 8,48 je to problém?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre