Antidepresíva v tehotenstve

miravivien
3. jan 2017

ahojte poradimi niekto som tehotna 11 tyzdov a v moci mi nasli bakteriu poslali ma stym na vysetrenie do martina este pred tehotenstvom som brala antidepresiva lexaurin pol tablety a citalec tehotenstvo som zistila ked som bola v 6 tyzdny hnet potom som vysadila vsetky lieky prosim vas bol tam niekto v tom martine co to je za pracovisko neviem nic mam strach o svoje dieta ak ste mali nejaku skusenost tak mi prosim poradte daqkujem

sardinka336
3. jan 2017

@miravivien dost ,,chaosny,, prispevok, nemyslíš? Lieky si vysadila, tak v tom by nemal byt problém. Tehotenstvá su aj na AD ak si to stav vyzaduje a rodia sa normalne deti...
Ake je pracovisko v Martine a kam ta poslali fakt netuším...iste ti povedali kam mas ist, na ktore dvere ,,klopat,, kde sa hlásit, kde sa objednat nie?

sipcek
11. jan 2017

Ahoj,kto ťa
odporucil tam ísť?

marika1984
28. feb 2017

Ahoj mamicky,prosim vas brala niektora z vas konkretne liek alventa,ucinna latka je venlafaxin pocas tehotenstva? Ak ano prosim podelte sa o skusenost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre