Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lusinkaj
8. sep 2011

@hanka21 Ano ja som to mala od uplneho zaciatku asi od 1mes.tak viem co to je...lezala som aj 2x v nemocke a potom nastastie mi nasadili super liek dr.hepatolog a vtedy mi to zbaralo a bolo pokoj od cca 5m.po koniec.....ale do 5m.len skusali na mne.....ale viem co je to mat zvysene pecenove testy...drzim prsty

hanka21
autor
8. sep 2011

@lusinkaj Dakujem..Veru mna už moja gyn.poslala na gastroentrologiu a aj na endokrinologiu..Idem zajtra uvidím čo mi povedia na endo...a musím si ísť zmeniť termín u gastro lebo som mala zase zvýšene výsledky tak uvidím čo mi doktorka povie..V prvom tehu som od 7 mesiaca ležala v nemocnici až do konca..a ešte po porode 1 mesiac to sa mi zase zrazeniny porobili a museli ma znovu operovať..Mne dala teraz gastro Lagosa sa to volá...Ja už ozaj neviem..stále som s toho vystresovaná snažím sa nejesť príliž mastné a tak..a všetko čo zjem si vyčtam či to možem....

lusinkaj
8. sep 2011

@hanka21 ja som brala Ursofalk..to mi predpisal ten dr.hepatolog a vdaka nemu sa mi krasne snizili a bola som len pod jeho kontrolou.....

hanka21
autor
8. sep 2011

Hepatplóg?No skúsim sa na to opýtať dr nech ma aj tam pošle...ja by som už spravila čokolvek aby sme už bez problémov prošli do konca s tým že žiadny strach že skončím v nemocke zase minimalne na mesiac..

lusinkaj
8. sep 2011

@hanka21 ano hepatog on je nato odbornik....skus sa spytat

Tu začni písať odpoveď...

Odošli