• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätko cítim až v panve. Nie je to priskoro?

2. januára 2009 
Občas sa mi stava, že ak sa postavim, citim babetko nejako dole, ako keby az v panve, nie je to nejak priskoro? Zatial to preslo, ked som si lahla alebo som to nejak rozchodila, tiez ked sa mu cka, tak to citim niekedy az v panve. Mam strach, ze babetko sa nejak ponahla :frowning2: , poradnu mam az buduci tyzden.
2. jan 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, tiez som mala take pocity, a v 26tt ma podsivali, po tomto to uz tak nepocitujem, aj ked malicka sa mi drzi vzdy v dolnej casti maternice, stale ju citim dole a akoby bola priecne - este sa velmi dolu hlavickou neobracia, co by uz aj mala...len obcas ju citim kopkat do rebier. Bud v klude, hlavne co najmenej prace a mozno aj pohybu aspon do poradne, uvidis, co ti lekar na to povie. Ale drzim prsty, aby to bolo ok
2. jan 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj janajana ja som mala take pocity zhruba od 26 tt a stále som sa bála a často chodievala k Mudr. no vždy bolo všetko v poriadkuod 28 tt som bola na špic prsta otvorená a šla som rodiť v 38 tt plánovaným cisárskym rezom ináč by som určite ešte aj prenášala. A ja som mala celé tehotenstvo aj bruško dosť nízko. Ak nemáš iné ťažkosti ako napr. tvrdnutie bruška, tak si myslím, že je to v poriadku. Držím palčeky
2. jan 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok