Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Biely hustý výtok v 20. týždni

nikcole18
26. sep 2015

Ahojte 🙂 som v 20 tt a mám biely, hustý, hrudkovitý výtok je to v poriadku? Nemá žiaden zápach.

1234lubka
26. sep 2015

chid k lekarovy ak sa tinieco nezda

bonaqa2013
26. sep 2015

Ak iné žiadne problémy tak stačí na najbl. poradni lekárke spomenúť....

sardinka333
26. sep 2015

Mikroflora pošvy je v tehotenstve ovela citlivejšia ako inokedy - ja som taky akoby ,,tvarohovitý,, vytok mala pri druhom tehotenstve každu chvilu...gynekologička mi vtedy dala polygynax globule. Treba to preliečiť, navštiv gynekologa popri gyn. liečbe nasad probiotika.

bosoriak
26. sep 2015

@nikcole18 Mas pravdepodobne mykozu, ak pocitujes svrbeni e a/alebo palenie, zacervenanie, bolesti pri pohlavnom styku, treba to preliecit. V tehotenstve sa mozu dat napriklad volnopredajne tablety Canesten (vkladaju sa bez aplikatora) a na vonkajsie rodidla krem Canesten. Zvycajne to zaberie. Ak nie, zbehni ku gynekologovi, nech ti predpise ine lieky. Mykoza nie je nebezpecna, je len velmi nepohodlna. Moze sposobit horsie hojenie sliznic po porode, ale do toho mas este vela casu na vyliecenie.

mlil77
26. sep 2015

ja mam cele tehotenstvo mykozu, vytoky a aj hrudkovite...uz par krat som to liecila ale doberiem lieky a zase a zase sa mi to vracia ale ja uz buduci tyzden privediem babo na svet tak hadam to skonci, tie mykozy, bola som zufala z nich

nikcole18
autor
26. sep 2015

Ďakujem vám za radu 🙂 bosoriak svrbenie ani pálenie nemám ani žiadne začervenanie len proste sem tam nejaký bezpachový výtok. Teraz budúci mesiac idem na steri čo sa v tehotenstve robia a hanbím sa to tam riešiť.

tjaden
27. sep 2015

ahoj, ja som to mala počas celého tehu, doktor povedal, že je to normálne, kým to nemá žiaden zápach a nemení farbu

sardinka333
27. sep 2015

@nikcole18 a čo sa tam preboha hanbíš riešiť? Ved na to su tam tí ludia aby ti pomohli...byť chorá sa nebojíš - nehanbíš ? Presne ako to včera hovorili v spravach - zeny stale podcenuju gynekologicku prevenciu (viem ze teraz sa ta to netyka) Sexovať sa nehanbíme, gynekolog ti aj tak už x krát ,,kukal,, medzi nohy a v porodnici ich budeš mat tiež viac ,,do praku,, ako pri sebe ...takže žiadna hanba, ale mysli na svoje zdravie a na zdravie dieťaťa.

libka1
27. sep 2015

@nikcole18 no toto je najmenej. Co budes robit v nemocnici pri porode a na vizite ked sa ti medzi nohy pride pozriet komplet personal 😅 treba to brat ako fakt, mas problem, treba ho riesit. Ziadne emocie, zdravie teba a dietata je prvorade.

nikcole18
autor
27. sep 2015

Mne vôbec nevadí keď sa mi budú pozerať medzi nohy .... ja hovorím O výtoku nie o tom ,že sa hanbím ukázať medzi nožie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli