• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Biochemické tehotenstvo. Čo to vlastne znamená?

6. augusta 2015 
@vika34
Ahoj! Tajze tebe sa na koniec podarilo! Super!!!
1. nov 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vika34 ahoj, prosim Ta, ak nahodou ma zena biochem.tehotenstvo, ukonci sa to stale samo krvacanim? Alebo su aj pripady, kedy musi ist na kyret? Vdaka :wink:
6. mar 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mkado ak je to bioch.tehotenstvo de facto o tom ani nevieš,lebo začneš krvácať cca po 10 dňoch od vtedy čo máš dostať menzes a žena si myslí,že je to iba meškanie ,ak však si po ET alebo Ket ,určite budeš vedieť že si tehotná,ale HCG nerastie ako by malo a začneš krvácať.,ja som potratila veľa razy vždy v 7-9 tt a na kyrete som bola iba tri razy ,ostatné som sa vyčistila sama doma
6. mar 2015 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som mala minuly mesiac biochemicke tehotenstvo, v CAR to tak vyhodnotili,ale môj gynekolog to uzavrel ako celé negat, však ho teraz mením. Mne meškalo 14 dní,všetky príznaky som mala tehot, testy vyšli pozit,krv HCG mi stupalo,ale moj gynekolog mi to bral len 2x, na sono nic nebolo vidno. No takže to uzavrel že nie som tehot. Potom mi došla 25.5.2015 mrcha,ale poviem Vám toto som nezažila, také silné a bolesti som mala,nebola to normalna menzes, krvácala som 6 dni, čo normálne 4-5,ale všetko odišlo samovoľne. Keď som to ratala bola som v 4tt. Mrzí ma to trošku z toho pohľadu,lebo sa moj gynekolog postavil takto resp. nijako a este som to konzultovala so spolužiakom gynekologom,aspoň na diaľku a povedal,že k danej veci sa mal postaviť inak môj lekár. To sa mi stalo už dvakrát v roku 2007 a teraz znova. Začali sme hodiť do CAR, tak som zvedavá, trošku je môj prípad komplikovaný,ale snáď bude dobre. Prajem Vám všetko dobré.
18. jún 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majorosovalucia ahoj, vidim, ze nakoniec sa vam to podarilo. Gratulujem. Aj ti zistili pricinu?
6. aug 2015 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivera ahoj ano hned dalsi cyklus som otehotnela.Zmenila som gynekologa,ten ma hned poslal na vsetky mozne vysetrenia,mam 4 mutacie v krvi..Picham si fraxiparin,takze sa prislo na pricinu.Zatial sme ok.dakujem.
6. aug 2015 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok