Bodavá bolesť v podbrušku

93kris
17. nov 2021

Ahojte, som v 10. tyzdni tehotenstva. Dnes v noci, ked som sa prehadzovala na druhy bok, ma parkrat velmi silno pichlo v podbrusku, na pravej strane. Je to normalne alebo mam mat dovod na paniku? Priznavam ze posledne dni som mala vacsiu fyzicku aktivitu - vela som upratovala, kmitala v kuchyni, behala a natahovala sa s chorou dcerkou. Moze to byt sposobene tym?

mimaakrim
17. nov 2021

@93kris ahoj aj mňa pichne sem tam ale zrejme sú to vaječníky asi,alebo ste mali vtom čase ovulaciu a mňa pichalo včera v žalúdku keď som išla spať

adrikaadriana
17. nov 2021

Ahojte baby 🙂 najlepšie je ležať na ľavom boku. rozťahuje sa vám maternica. V tejto polohe sa živiny lepšie dostávajú cez placentu k dieťatku a plod sa účinnejšie zásobuje krvou obličky sú odľahčené a ľahšie odvádzajú toxíny z tela von. Preto tá ľavá strana 🙂 a najlepši liek je magnerot ale určite si zavolajte vášmu gynekológovy a poradí vám. Mne môj poradil tento liek 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre