Bolesť hrdla a upchatý nos počas tehu

lleall1111
10. dec 2016

Potrebujem poradit co je ucinne na upchaty nos a skriabanie v hrdle...

delmondo
10. dec 2016

Ja som si dávala coryzaliu na nádchu a na hrdlo homeogene9. Zazvorovy čaj s medom a citrónom. Kloktat slanú vodu, môžeš si ňou vypláchnut aj nos, poprípade si kup sprej s morskou vodou do nosa, alebo vincentku. No keď mi nič iné na nádchu nezabralo, tak som si dala olynth.

sunny02
10. dec 2016

Všetko, čo poradila mamička predo mnou je super! Pri bolesti hrdla som ešte užívala Septilen, ten môžu aj tehotné.

lleall1111
autor
10. dec 2016

Dakujem za rady 🙂

abellone
10. dec 2016

ja som tiez kloktala slanou vodou, zazvorovy caj a mne velmi pomaha aj cibulovy caj. pouzivala som aj sprej s morskou vodou alebo sa skus este naparovat, aj toto bolo fajn... 🙂 skore uzdravenie prajem

lleall1111
autor
10. dec 2016

@abellone akurat popijam cibulovy caj s medom 😝 ale niee..mne to chuti...no a do nosa pouzivam terax vincentku sprej..sle ja ked dostanem poriadnu nadchu tak sa mi vobec ale vobec neda dychat a tieti morske vodicky mi absolutne nezaberaju 😢 tak dufam ze to teraz podchytim aby sa to nezhorsilo

delmondo
10. dec 2016

@lleall1111 ani mne na silnú nádchu nič nezaberie, len ten olynt, aj keď tehotné by ho nemali. Ale zasa na druhej strane, keď nebudes dýchať normálne, tak ani bábo nebude poriadne okyslicovane. Inak ešte je dobrá nakrajana cibuľa na noc ku posteli. To dávam aj malej, keď má nádchu

kacenka2803
12. dec 2016

Syrup stop kasel a na nos quixx všetko odskúšané prírodné

zuzume
12. dec 2016

Ahoj
Poznas just?
Eucasol ten super uvolnuje upchaty nos a na bolest hrdla olej z 31 bylin
Odporucam vsetkymi 10
Su to prirodne produkty takze mozes aj ked si tehu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre