Bolesť hrdla v 8. týždni

lacathe
7. jún 2021

Prosim vas poradte nieco na hrdlo..priserne ma boli...kupila som Homeogene 9 ale zatial nic extra a kamilky kloktat to na par sekund stlmilo :-/ katastrofa..a solny roztok z toho ma natiahlo rano 😀 Dakujem

ivver
7. jún 2021

@lacathe som na začiatku 7, ale mam ten istý problém, tak sa tu pripnem aj ja, čítala som cibulovy čaj.. Ale neviem ci by som to dala nakoľko ma naťahuje už len keď sa na ňu pozriem

marianarem
7. jún 2021

@lacathe Tabletky Septilen sa mozu.

tessa04
7. jún 2021

@lacathe ahoj, mne v tehu poradil lekarnik pastilky Isla medic hydro + kloktala som slanou vodou každú chvílku, našťastie to prešlo..

lacathe
autor
7. jún 2021

@marianarem citala som ze sa nevyrabaju..a ine som nenasla

vikybotka
7. jún 2021

Mne pomohlo cibuľa censnak nádejať a halier medom nechať postat a po lyžiciach ten “sirup” čo vznikne vždy mi to zabralo 🙂

zuzka102
7. jún 2021

Strepfen, Neo-angin

lacathe
autor
7. jún 2021

@ivver ja nenavidim cibulu aj cesnak :/ je to strasne ked nic nemozeme jest a bolii a bolii..

alex3010
7. jún 2021

@lacathe ja som na začiatku tehotenstva užívala pastilky na prírodnej báze z lekárne a kloktala som listerin..mne pomohlo..

terezka1947
7. jún 2021

@lacathe mas aj teplotu?kolko dni ta hrdlo boli?
Ja som po cca 2dnoch kloktania a cajikovania,s mierne zvysenou teplotou uz isla k obvodnej. A dostala atb.
Zase pokial mas anginu,treba to liecit,nie predlzovat zvytocne chorobu.

lacathe
autor
7. jún 2021

@terezka1947 dnes rano ma bolelo hrdlo ked som sa zobudila..nie teplotu vobec.. uvidim i ja..podcenovat to urcite nebudem ☹

terezka1947
7. jún 2021

@lacathe skus tomu dat este aspon den a uvidis. Zase zbytocne atb netreba,ale tiez nema zmysel tahat to dlho.

lacathe
autor
8. jún 2021

@ivver dnes som kupila..mozu aj tehotne a kojacie..v tych lekarnach je to katastrofa..absolutne nic pre nas nemaju ☹

ivver
18. jún 2021

@lacathe aj mne ho dali 😃😃 že jediné čo mi môže dať, ale pomohol mi

lacathe
autor
18. jún 2021

@ivver este aj hydro pastilky su super 🙂 a to je asi tak vsetko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre