Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolesť hrdla v tehotenstve

erika1111
4. aug 2011

ahoj.som v 21tt.boli ma hrdlo.zatial mam na to len pastilky a kloktam slanu vodu,no jedna strana sa zlepsia ale druha strana hrdla boli ze sa mi zle plehlta a rano ma aj naplo a islo nieco zlte von.zeby hliene alebo hnis?idem piatok k dr.ma mi robit odber krvy.tak ju poprosim nech urobi aj vyter.chcem len vediet ci je lesie brat antibiotika alebo len takto sa liecit.aby som neuskodila babu.teplotu nemam.iba ma pobolievaju usi a uzliny mam opuchnute.chripka ani angina to nie je.ak by bol nejaky virus alebo streptokok uskodi tu miminu?dakujem

solinkarka
4. aug 2011

@erika1111 ja som mala pred mesiacom sreptokoka na mandli lebo ma neskutocne bolievalo hrdlo a doktor mi dal ATB pre tehotne.....a potom som do doliecila pastilkami Septisan....streptokok nema co v tehu robit tak si trvaj na vytere radsej 😉

erika1111
autor
4. aug 2011

to ja neviem ci mam streptokoka.len sa pytam keby nahodou ze co.ale poprosim ju nech vezme vyter.cez noc som skoro nespala

erika1111
autor
4. aug 2011

@solinkarka takze antibiotika sa mozu?no ved uvidim co mi povie zajtra som z toho trocha nervozna.hlavne sa bojim aby drobcovi nic nehrozilo

solinkarka
4. aug 2011

@erika1111 si uj ATB ktore mozu tehulky neboj 😉

erika1111
autor
4. aug 2011
evaevelina123
8. mar 2013

Mozes si nasadit lokalne antibiotikum Bioparox. Ja som sa tak liecila po porade s krcnou aj gynekologom. Okrem toho som brala homeopatika a ked mi zacinal kasel, tak homeopaticky sirup Stodal. Z cukrikov na hrdlo sa mozu v tehotenstve Propolki a dobre je kloktat. Do nosa sprej Quicks. Taktiez som pila cibulovy caj....cele to trvalo taky tyzden...a hlavne oddychovat oddychovat.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli