Bolesť krížov v 28. týždni

22. dec 2021

Žienky som v 28 TT.. Nenormálne ma bolievaju kríze. Niekedy ma až akoby láme dole v bokoch panve, lepšie to opísať neviem... Pri prvom tehotenstve som toto nemala. Kríze ma boleli len keď mi začínal pôrod ( ale to bolo stupňovanie a v intervaloch...) mali ste to niektora? Je niečo na to co By mi kus pomohlo a uľavilo sa? Alebo len vydržať? Pred tým sa mi par týždňov ťažšie dýchalo asi bábätko tlačilo na organy a pľúca ak bolo vyššie.. Ale to ťažké dýchanie prestalo a začali bolieť kríze...

katka533
22. dec 2021

Moze sa roztahovat panva, mna tak bolelo, aj kostrc a nohy

andreagartnerova
22. dec 2021

Mala som pri druhom tehotenstve a hrozna bolesť, išla som sa k maserke zatejpovat niečo to pomohlo, ale potom to prestalo samé. Asi sa panva rozťahovala ako píše mamička vyššie a tiež má kostrc bolela aj.

vanda323
22. dec 2021

Ano keď som bola cca v 25 týždni začalo to. Dom v 32 a už ma kríze nebolia. Zrejme to má súvis s tou maternicou ako píšu dievčatá

evica17
22. dec 2021

Ja som pocula zas take, ze krize bolia ked je dieta tak ulozene ze tlaci na ne. Aj pri porode .

autor
23. dec 2021

Ďakujem dievčatá 🤗 vyskúšam aspoň masáž od manžela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre