Bolesť krížov v 38. týždni

krystynafg
3. okt 2022

Ahojte baby prosím . Idem si k vám trošku pre vaše skúsenosti. Som druhorodička ale keďže prvý pôrod som mala vyvolavany tak teraz celkom neviem čo a ako. V noci prichádzali a odchádzali bolestí krížov a ráno boli už naozaj nepríjemné. No nejak som to rozchodila. Sú to len poslickovia? Od minulého týždňa som otvorená na 2cm.
Ďakujem za každú reakciu.

amelie2017
3. okt 2022

Ja som mavala poslickov- falosne kontrakcie asi 3 tyzdne pred porodom kazde rano vzdy okolo 5.-6. cca hodinu. Niekedy uz take silne, ze som myslela, ze pojdeme. Nakoniec mi odtiekla plodova voda 38+3 doobeda, bez kontrakcii. Tie prisli az neskor a omnoho slabsie ako poslickovia.

krystynafg
autor
3. okt 2022

@amelie2017 mňa toto drží už asi týždeň. No uvidíme. Stále ma bolia ale nič strašné len trošku. Ja by som aj bola rada keby sa to rozbehne ☺️

xili99
3. okt 2022

To budú podľa mňa len poslíčkovia. Keď som dostávala kontrakcie, tak to bolo riadne a nedalo sa to rozchodiť nejak :D

krystynafg
autor
3. okt 2022

@xili99 no uz mi odišla aj hlienova zátka ale bolesti žiadne tak budem asi len čakať 😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre