Bolesť ľavého vaječníka v 4. týždni

angels882
13. sep 2014

baby som asi cca v 4 tt mrcha mi meska 5 dni vcera som mala spinenie hnedy vytok a picha ma v lavom vajecniku nie je to nic hrozne len ho stale citim vo februari toho roku som skoncila v nemocnici s mimomaternicovym tehotenstvom kde mi pravy vzali cize mam len ten jeden bola som vcera hned na pohotovosti no len sestricka ma hned zdrbala ze SLECNA ALE TOTO JE POHOTOVOST CO TU CHCETE doktor ma potom pozrel ultrazvukom zospodu no nic nevidel ze je to skoro a nevidi nic pozrel mi aj ten vajecnik . co to moze byt hrozne sa bojim ze sa to zopakuje ☹ dakujem za kazdy prispevok

angels882
autor
13. sep 2014

nik ?

atomica87
13. sep 2014

Asi v 5tt ked ti uz 5 dni meska nie? Ja som v siedmom a vo vajecnikoch ma este stale obcas pobolieva, a kde tu pichne. Bola som u lekarky a vsetko ok. Takze nemaj boja, a nestresuj, to ti neprospieva. A pockaj tyzden, v siedtom tyzdni uz na ultrazvuku vidno ze co a ako.

brigelka
13. sep 2014

ahoj, ak ti to len 5 dni meska, tazko bude nieco vidiet na ultrazvuku, skus pockat a ist ku svojmu gynekologovi

bonaqa2013
13. sep 2014

No niečo podobné som mala pri druhom tehu a skončila som v nemocnici. Hroziaci potrat. Ak začneš krvácať, zabehni k lekárovi.

angels882
autor
13. sep 2014

bola som dnes zasa vzali mi krv a o hodku mam volat o vysledky a o dva dni zasa ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre