Bolesť nôh v 13. týždni

1lulu1
13. jan 2014

Ahojte mamičky ...neviete mi niečo poradiť? V noci sa budim na to ze ma strasne bolia nohy ako pri svalovke.viem ze svalovku určite nemám keďže som vkuse doma lebo som na rizikovom ...za rady vám veľmi pekne ďakujem 🙂

luba28
13. jan 2014

@1lulu1 a neni su to krrrce???magnezium pomaha,daj si jeden rozpusteny vo vode,alebo vodu magneziu trochu,... 🙂

1lulu1
autor
13. jan 2014

@luba28 neviem že čo to je ,ned mi to spat ...mi to príde ako keby sa minatahovala spruzina niejaka v nohách .. a Otom magneziu som počula mozzem vyskúšať a uvidím ...dakujem ti za radu

ynett
13. jan 2014

@1lulu1 ja som mala to isté, cca v rovnakom týždni, i keď som to pociťovala skôr ako strašne bolestivé trpnutie. dala som si párkrát magnézium a bola pohoda, odvtedy som to už nemala. bolo to len párkrát.

aadulik2110
13. jan 2014

@1lulu1 ahoj, v tomto tehu mi to tiež takto nejako začalo..... hlavne v noci - u mňa to znamenal syndróm nepokojných nôh, ale magnézko to spravilo - a ak ti nepomôže to voľnopredajné, tak o tom povedz v poradni a doktor ti predpíše a bude to ok.... pekné tehuľkovanie prajem

1lulu1
autor
13. jan 2014

@ynett
@aadulik2110
Dievčatá dakujem vam velmi pekne ...našla som doma šumivé tak si ho idem hneď aj spraviť ...a zajtra idem na poradňu tak sa na to opýtal aj lekárky že čo stym ...lebo uz som s toho zúfalá :'(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre