Bolesť podbruška v 33. týždni tehotenstva: Máte skúsenosti?
Ahojte, som 33t, a každý večer má boli podbrusko, aj celé brucho. Ale vždy len večer to príde, a trvá celú noc beriem magnezium. Máte to tiež tak ?
Ahojte, som 33t, a každý večer má boli podbrusko, aj celé brucho. Ale vždy len večer to príde, a trvá celú noc beriem magnezium. Máte to tiež tak ?
Mám to tak od cca 20tt. Mne to MG pomáha, možno Ti treba upraviť dávku. Hodne mi pomohol aj espumisan.