Bolesť podpazušia v tehotenstve

lenka1209
27. nov 2014

Baby pomooooc som v 12 tyzdni a uz asi mesiac a daco ma pobolieva lava pazucha ako nie je dako moc opuchnuta iba trosicka skoro ani nebadat ale ked to stlacim tak trosku zaboli akokeby to bolo iba trosku zdurene ziadnu hrcku som si tam nenasla a ani na prsnikoch ,,len ma to velmi vystrasilo bo babka mala rakovinu prsnika a jej mama zomrela na lymfosarkom ...ako pevne verim ze keby tam daco bolo tak mi z krvi daco najdu bo som pred mesiacom a daco davala krv ...len som taka z toho vyplasena ako dufam ze su to len hormony ...a bola som pred 3 tyzdnami chora mozno aj tym ale tak trosku sa bojim ale kedze som vo svajciarsku a tu sa na kontroly objednava a mame termin 8.dec, na velke sono tak to uz nechavam na ten datum ze o tom poviem doktorke ...ja len ze ci nemate niekto taku skusenost ze by som sa uz tolko nebala :(

tivka
28. nov 2014

Ahoj, žiaľ skúsenosť s týmto nemám...ale napadlo ma, že by to možno mohla byť vplyvom tehotenstva zdurená mliečna žľaza, alebo si sa nemohla nejako neprirodzene natiahnuť alebo niečo ťažšie dvíhať, či si si len nezvyčajne nenatiahla/nepresilila svaly...ale je to len taký tip, bo sa v tom nevyznám, tak dúfam, že som nejaké hlúposti nepopísala...Mohla by si sa ísť skúsiť spýtať aj k obvodnému lekárovi - buď by Ti odporučil riešiť to až s gynekológom alebo by Ťa prezrel a možno by Ti urobil aj nejaké odbery..Určite sa zbytočne nestresuj dopredu. Mysli na bábätko a na to, že pre neho je lepšie keď je mamička v kľude a 8.decembra je už zachvíľku. Inak ja mám ísť tiež 8.decembra na sono ku gynekológovi na merania, ale ja tu na Slovensku. Držím palce aby bolo všetko v poriadku, aj s bábätkom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre