Bolesť sedacieho svalu v tehotenstve

zuzana1234567890
5. máj 2021

Dobrý deň žienky.
Prosím Vás viete mi poradiť,cca od 22tt ma pobolieva pravá strana zadku,skorej tak v strede až pri kosti.teraz som 31tt a bolesť sa stupnuje až tak že neviem dlho usedieť,pri pohybe to je strašná bolesť, a na dotyk mi idu až slzy. Najviac to bolí keď chcem napnúť sval.
Neviete,prosím vás čím by to mohlo byť? Pri prvom tehotenstve som to nemala. Ďakujem pekne

petkaaa92
8. máj 2021

@zuzana1234567890 ja som to mala od 2.mesiaca teho, ráno som nevedela vstať ani z postele. Cez deň ako tak rozchodila, ale bolesť aj pri prehnuti, otrasná. Išla som k vybornemu neurologovi, zistil že jedna strana bola jemne vysunutejsia, tak ma v polohe na boku trocha napravil, ukázal 2 cviky, po dni až dvoch to povolilo, a teraz to nieje 100% ale tak 80% a to mi úplne stačí, lebo už bol zo mňa takmer invalid a ani magnezko nezaberalo. Lieky ani maste mi dať nemohol. Ja som skúšala aj Ozonicon masť, ale nič. A ešte mi odporučil suché teplo, infra lampu 🙂

zuzana1234567890
autor
8. máj 2021

@petkaaa92 ja to tiež tak mávam. No musím niekoho asi vyhladať,a poriešiť to,lebo katastrofa čistá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre