Bolesť v oblasti vaječníkov

mirkatrencin
19. júl 2013

Baby, bolí aj vás niektorú ani neviem ako to miesto opísať..niekde v tých miestach ako sú vaječníky len na ľavej strane . Mňa tam bolí jedno miesto, ale len keď si lahnem na chrbát...otočiť sa z jedného boku na druhý sa mi podarí na 3krát...včera som sa dala na guči na 4..niečo som sa chcela premiestniť a koniec, nemohla som sa pohnúť, dokonca mi slzy vyhŕkli od bolesti, čo ja vydržím veľa...ak to tam tie svaly napnem, bolesť sa nedá vydržať..ak sa uvolním, viem sa kúsok pohnúť...keď som to spomenula v utorok v nemocke na poradni nijak sa mi k tomu pán doktor, čo nás bral jak na bežiacom páse nevyjadril...resp. ani sa nad tým nepozastavil..či to mám len niečo natiahnuté, dúfam, že nič zapálené, neviem, ale keď chodím, to len trošku a keď sedím tak nie. Mali ste niečo podobné?

merida7
19. júl 2013

Aj ja mam na tej strane dole taku bolest, uz to musime vydrzat.

matozazzo
19. júl 2013

Zasla by som za Dr.nech ti urobi rozbor mocu, ak nie na gyndu, tak za normalnym... Ak sa vyluci zapal, moze to byt tym, ze ti male tlaci v oblasti vajecnikov... Ale to su len dohady :( Mna tiez isty cas pobolievalo na mieste, kde je vajecnik, to vtedy, ked mi mala tlacila hlavickou, par krat som urobila drepy, pochodila, tak som citila, ze sa trosku pohla a prestalo to.. Ale mne vzdy na vysetreni kontrolovali moc, ten bol OK, takze som bola kludna a vedela som, ze je to len polohou babatka.

lucinkab
19. júl 2013

no ja som mala kamosku s tym problemom tehotnu a boli to oblicky.... skus k obvodnej na krvny odber na CRP (zápalovky) a rozbor mocu K+C a klasicke vysetrenia mocu... 🙂 ja mam podobne problemy ale tehu niesom teda zatial o tom neviem 🙂 ale mne v 12tich zistili cystu na ľ.oblicke a ked som mala bolesti ako opisujes sla som na krv a moc... a sono a zistilo sa ze sa to zase zacalo ozyvat ale uz mam 3mesiace pokoj...pila som čaj zo sypaneho repika a kamilky 🙂 nie sackovy

mirkatrencin
autor
19. júl 2013

Moč mi kontroluje zakaždým a vždy negatívny, ja som nikdy nemala ani len močové cesty chytené, aj krv mám dobrú, beriem ale železo. Drep mi nepomôže a bolí to aj keď idem dole aj keď sa dvýham.. žeby až tak tlačila hlavičkou??? Bo teraz má také obdobie, že sa menej hýbe, len sem tam sa pregúli....ale sledujem, koľko krát za deň sa pohne, keby dlho necítm pohyby hneď letím na pohotovosť, ale zatiaľ sem tam sú. To až tak páli..ach
Zatiaľ ďakujem za odpovede, no v stredu sa už nenechám odbiť a pekne nech mi aj sono spravia, už hádam aj na pásy pôjdem.
@lucinkab
@matozazzo
@lucinkab

katulienka01
19. júl 2013

@mirkatrencin ja som mala podobné problémy pri druhom synovi. Ledva som chodila, lebo tá bolesť mi z oblasti vaječníka akoby vystrelovala do nohy. Bolo to spôsobené tým, že zostupujúca hlavička tlačila na nejaký nerv. Trvalo to asi týždeň, potom to prešlo samo od seba. (Dúfam, že sa to teraz opakovať nebude, lebo to bolo otrasnéééé.) 😝
Držím palce, nech to pejde aj tebe čím skôr 😉

matozazzo
19. júl 2013

@mirkatrencin Tak ti asi tlaci na vajecnik alebo nerv :( Ak drepy nemozes, skus viacej chodit, ale len ak to nebude velmi boliet, pripadne po 4 🙂 ale dopredu (dozadu nie, mohlo by sa otocit), normalne, mozno sa trosku zvesi brusko a pohne sa tak, aby ta tam netlacilo. A vyhybaj sa poloham, kde to velmi boli a len vydrzat 🙂

mirkatrencin
autor
19. júl 2013

Tak to bude obr nerv..teraz sme sa vratli zo zmrzliny, trochu viacej som pochodila a ledva som si lahla nemôžem sa ani pohnúť, nedá sa to vydržať tak strašne to bolí...podľa mňa to nieje normálne :( už sa nedám na poradni odbiť a pekne nech ma riadne vyšetria

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre