Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolesť v podbrušku kvôli zápche v 27tt

danka511
25. jan 2019

Chcela by som sa spýtať ci ma niektorá skúsenosť. Môže zápcha a zastavené vetry v tehotenstve (som 27tt) spôsobiť bolesti v podbrušku, až také akoby kŕče? Mávam to cca 1 deň a potom po WC to prejde, ešte tak deň cítim pod bruško také ubolene ale potom v pohode. Mate niektorá podobnú skúsenosť, či utekať k lekárovi ci je všetko ok. Pohyby cítim normálne. Ďakujem

ptmt1011
25. jan 2019

@danka511 podla mna je to normalne mat krce pri zapche.ak mas zapchu tak si daj susene slivky alebo cucoriedky. tie pomahaju aj na hnacku aj na zapchu.

ja197
25. jan 2019

@ptmt1011 čučoriedky nie !!! Tie ešte zhoršia zápchu...slivky, šťavu z kyslej kapusty a pod

atislava9
25. jan 2019

Ja som tiez mala problem, ani nie tak krce, ale bodava bolest dole v podbrusku; ako ked je proste plne nevyprazdnene crevo a tlaci to tam. Pomahali mi susene slivky namocene na noc vo vode a rano som ohriala a vypila tu stavu, a uplne najviac mi pomohlo vzdy acidko, ale sprevadzali ho krce 🤷‍♀️

daom
25. jan 2019

@danka511 ja mavam presne to iste. Prvy krat (asi v 23tt) ked som to mala, som sa dost vystrasila, boli to krce v podbrusku, netusila som co to je, ale ako pises, po wc to preslo. Myslim, ze to nie je nic neobvykle. 😉

danka511
autor
25. jan 2019

Ďakujem veľmi pekne, ešte poskusam a určite spomeniem Dr 🙂

danka511
autor
25. jan 2019

@daom no ja presne to iste hneď mam strach ci je všetko v poriadku, ale malinke si kopka tak snáď ano. Akurát ze po WC ten deň mam ešte tie miesta také ubolene akoby :(

danka511
autor
25. jan 2019

@atislava9 áno presne také niečo, ťažko popísať nejakú takú bolest🙂 ďakujem vyskúšam 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli