Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť v podbrušku v 10. týždni

denisel
1. sep 2014

ahojte, chcela som sa opytat, som v 10tt velmi ma od vcera boli v podbrusku ked chodim, robila som si test, druha ciarka zoslabla... Mozno bol vadny alebo ja neviem... Volala som mojej dr, ale kedze som v UK, musim pockat do sona(moje prve) ktore mam za 10 dni.... Prosim vas o vase nazory.... Bral som antibiotika co mi predpisala moja midwife.... Ja len dufam ze tie nie su pricinou.... Uz som ich dobrala

jerryjanka
1. sep 2014

ked je priliš vysoke hcg tak test akoby zoslabol, skus to tak že moč zried s vodou, tak v pomere 1:1 a uvidiš že ten test bude silnejší, proste test už take velke množstvo hcg nedokaže detekovať a tak akoby slabol, čo sa tyka bolesti - daj si magnezium 3x denne, a kedže inu možnosť nemaš tak čakaj do sona. Držím palce
bolesti môžu byť aj tym že sa ti zväčšuje maternica a upony a väzivo sa rozťahuje
antibiotika hlavne ak ti ich dala midwife ti určite neubližili ani babatku určite ti dala take čo sa v tehu môžu

emma187
1. sep 2014

bolesti v podbrusku su uplne, ale uplne normalne...ja som sa tiez bala, ale dr mi povedal, ze sa roztahuje maternica...ja som mala bolesti cca dva mesiace, take akoby menstruacne krce...

jana121212
2. sep 2014

@denisel hlavne neries intenzitu ciarky, ja som si tiez v 7. tyzdni spravila test a ciarka bola ovela slabsia ako v nejakom 4. tyzdni. cloveka to nastrasi, ale nic to neznamena. brucho ma tiez bolelo, ale to je v tehotenstve normalne. takze jedina rada je vydrzat, ak tie bolesti brucha nie su silne a nekrvacas, tak vsetko co si popisala su bezne veci

denisel
autor
2. sep 2014

Dakujem vam veeelmi krasne, ani neviete ako ste ma upokojili 🙂 zlakla som sa, lebo ma pobolieva aj v lahu aj privacsom nadychnuti, skor to pripomina ako bolest pri svalovke a taha sa to do lavej strany.... Je to moje prve tehotenstvo a vobec som nebola pripravena na nejake bolesti... Nekrvacam, chvalabohu, to si sledujem... Este raz vam velmi pekne dakujem 🙂

denisel
autor
2. sep 2014

@jerryjanka magnezium je aj volne predajne a mozem si ho naordinovat sama alebo mam pockat az na dr ked mibto predpise??

brady1
2. sep 2014

@denisel možeš aj sama a je volne predajne, len nepresiahni davku 5OOmg, ja som mala absolutny nedostatok Magnrsia a dr. mi povedal 500mg raz denne. Možno tebe by stačilo 25Omg rano A 250mg vecer. Vacsinou sa predava 250mg, 500mg maju v lekarni.

peta2108
2. sep 2014

@denisel možeš magnezko jednoznačne je v tehu bezpečné ale z ničím to netreba preháňať takže ja by som po ňom siahala až keď by sa už bolesti naozaj nedali vydržať. Držím palce nech je všetko vporiadku 🙂

denisel
autor
2. sep 2014

Tak bolesti zatial az take strasne nie su, hlavne po tom ako ste ma upokojili 🙂 ja beriem vitaminy v tabletkach, ktore mi odporucila kolegyna, tak neviem, tusim aj tie obsahuju mg

lullu0
5. apr 2019

Ahoj 🙂

Končne som našla diskusiu, kde sa môžem zapojiť aj ja. Pred 2 týždňami mi doktorka oznámila, že budem dvojnásobná mamina. Momentálne začínam 11tt. Kŕče mám v podbrušku tak 4-5x za deň, najhoršie to je večer, keď si ľahnem do postele, je to akoby som mala dostať menštruáciu.. celkom sa toho obávam, no zrejme to bude rozťahovaním maternice.. čo je ale zvláštne, prestali ma pobolievať prsia, prestala som vracať ( mala som asi 2 týždne vkuse nevoľnosti ), ale začala som byť háklivá na pachy. Veľmi dúfam, že keď o 2 týždne pôjdem na ďalšie sono, doktorka mi oznámi, že je všetko v poriadku.

A začínam mať extrémnu chuť na mäso a čokoládu :D